Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Koledzy, często mieliście takie sytuacje, że po rozstaniu wasza dziewczyna/narzeczona/partnerka usiłowała wrócić lub nawiązać jakiś kontakt? W momencie, kiedy rozstawałem się ze swoją byłą nie miałem zbyt wiele. Nie miałem pracy, nie rozwijałem się. Generalnie, nie robiłem nic w swoim kierunku. Pewnego dnia dostałem od niej wiadomość, że ona zrywa, że kończy relację. Zablokowała mnie wszędzie gdzie to możliwe. Po czasie, ogarnąłem się, znalazłem dobrze płatną pracę, jestem teraz w nowym związku. Minął ponad rok od rozstania. Czy w takich przypadkach EX często szuka jakiegokolwiek kontaktu czy coś w tym stylu? pytam z ciekawości. #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: myślę że ma na ciebie totalnie wywalone i jest już z innym, ciekawszym partnerem. Nie licz, że będzie sobie pluła w brodę, ze nierób, z którym była, w końcu się ogarnął, jak go kopnęła w dupę. Ona cię pamięta takiego, jakiego byłeś z nią, i nie jesteś już częścią jej życia, żeby się zastanawiała co u ciebie. Aczkolwiek dobrze ci wyszło to rozstanie, że się przynajmniej wziąłeś za siebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim typie, po co ci ten nowy związek, skoro masz takie rozkminy na temat swojej ex i fantazjujesz, że zaraz się do ciebie odezwie i będzie prosić o powrót? XD

Pogodz się z tym, że od dawna ma cie w nosie, żyje swoim życiem i ty też powinieneś zacząć.
  • Odpowiedz