Wpis z mikrobloga

#zwiazki #podrywajzwykopem #praca #pracbaza
Od kilku lat utrzymuje dobre kontakty z klientką z zagranicy, codzienne rozmowy głównie o pracy z czasem zaczęły przeradzać się w rozmowy coraz bardziej prywatne aż doszło do bardziej intymnych. Ona jest bardzo ładna a mi do niej bardzo daleko, gdyby nie praca na pewno nie zwróciłaby na mnie uwagi taka dziewczyna.
Ostatnio zaproponowała bym do niej przyjechał, prywatnie czy służbowo to już dla niej bez różnicy.
Niestety nie mam na tyle w sobie tyle pewności by to zrobić, wręcz boje się że jak mnie pozna, zobaczy to cały czar, nastrój który jest między nami pryśnie. Co zrobić, jak żyć?
  • 7
@MrsMsx: Patrzysz na tą sprawę z perspektywy mężczyzny, a kobiety postrzegają pewne sprawy inaczej - bardziej emocjonalnie. Liczy się intymność, relacja, atmosfera, uczucia. Jeśli zaprasza to nie mogłeś i nie #!$%@? tego - nie ma opcji. Wsiadaj w auto i jedź.
@MrsMsx: #!$%@? mac typie. #!$%@? i to w podskokach. Nie uświadamiasz sobie tego, ale zachowujesz się tak jakbyś miał zdrapkę lotto i bal się ją zdrapać żeby zobaczyć czy będzie wygrana - bo przecież do puki nie zdrapales to jesteś może jesteś milionerem, a tak to szanse na wygrane masz małe, a i dlaczego to Ty miałbyś wygrać. A i tak słabość tej analogii jest taka, że z każdą okazja na