Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: Jeśli facet myśli, że jest kobietą i że fajnie sobie płeć zmienić, to nic innego zrobić nie można jak tylko zgodzić się z Twoim komentarzem. W głowie mi się nie mieści, że w ogóle takie osoby są promowane w dzisiejszym świecie. To jest osoba chora, nie róbmy z tego normalności xD
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: słuchaj nawet jeśli 'jest chory' to choroby to normalność. Ktoś jeździ na wózku a ktoś inny ma problem z głową.
Nie widzę powodów by cenzurować takie osoby.

Chociaż, oczywiście powinny uczestniczyć na takich samych warunkach. Tutaj ewidentnie był o 2 oczka słabszy niż inni przepuszczeni przez casting.
  • Odpowiedz
@revente: Nie mówię, żeby cenzurować takie osoby, ale nie podoba mi się promowanie w tego rodzaju programie, który dotyczy urody i wygladu. Trans to nie jest ani coś pięknego, ani normalnego, ani coś czemu powinno się przyklaskiwać.
  • Odpowiedz
@Piotrek6312 nie o to mi chodziło
Typ to jakas podrzędna drag queen, jakieś #!$%@? rzeczy na insta itp, tu chodziło tylko o zrobienie dramy, od razu było widać ze on się na modelkę nie nadaje (idziesz do top model i nie chcesz się do stroju kąpielowego rozebrać xDD )
To ze jest trans to żaden problem ani ujma
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz


@RozowaZielonka: No pewnie, że nie mam zielonego pojęcia o tym co mówię, bo jeszcze do tej pory nie spałem z facetem przebranym za babę, ani z żadnym innym facetem. I na szczęście nigdy tego nie zrobię ;D Być może facet przebrany za babę jest lepszy niż normalna baba, każdy lubi coś innego. Mnie jednak sama myśl o tym powoduje odruch wymiotny ;)
  • Odpowiedz
Trans to nie jest ani coś pięknego, ani normalnego, ani coś czemu powinno się przyklaskiwać.


@Piotrek6312: w poprzednich edycjach osoby trans miały dobre momenty
Ale Olka nie ma umiejętności, nie umie twarzą pracować
  • Odpowiedz