Wpis z mikrobloga

Co to za życie jak się nie ma partnerki.


@tylkoponsfw: Normalne brak swojej #rozowepaski również ma swoje plusy. Jakby tutaj nie ma co się załamywać jeśli już to kobieta powinna być fajnym uzupełnieniem naszego życia jako faceta a nie czymś za czym ślepo gonimy
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw:

Co to za życie jak się nie ma partnerki.


Najlepsze! Przede wszystkim nikt ci nie przeszkadza. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego celibatu i nie wyobrażam sobie by żyć inaczej.
  • Odpowiedz
idź do klubu chłopie bardzo łatwo o laske


@Pechpechpech: Tak to prawda, w klubie bardzo łatwo o laskę dwuznacznie. Ale pytanie czy serio chciałbyś jakiegoś szlaufa, bo ja myślę, że żaden normalny facet nie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nie no xddd weź nie pisz takich bzdur. Brak posiadania partnerki/partnera ma zdecydowanie więcej minusów, niż posiadsnie takiej osoby. Jeszcze jak sam mieszkasz, to niektórzy oprócz pravy do nikogo się nie odzywają, a ci co w domu pracują, to w ogóle
  • Odpowiedz
Brak posiadania partnerki/partnera ma zdecydowanie więcej minusów, niż posiadsnie takiej osoby.


@technojezus: No nie wiem, tak to bym z ziomeczkami grał w Ligę czy Baldura do 4 rano.
A tak to można tylko korzystać, jak baby akurat nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: no to widzisz, Ty masz gry. Ja nie gram i jakbym nie miał partnerki, czyli kogoś bliskiego, to bym się chyba z---------ł, mimo ze mam wiele hobby i jesten aktywny. Jednak bliskoś z kimś jest ważna. Kolega nie zapewni tego co dziewczyna, a koleżanka tego co chłopak
  • Odpowiedz
@slabart12: Tak, ale nie powiem, że życie bez kobiety to jakaś tragedia. Ogólnie ludzie tu sporo przesadzają po prostu.
I mam wrażenie, że większość nie potrzebuje kobiety, tylko po prostu... znajomych.
  • Odpowiedz