Wpis z mikrobloga

Siemanko rowerowe Mirki i Mirabelki!
Zmontowałem film za który zbierałem się w sumie odkąd kupiłem swoją pierwszą szosę. Niniejszym jeśli lubicie rowerowe filmy na YT to zapraszam do obejrzenia. To w sumie pierwszy tego typu film na kanale, co prawda trochę przegadany, ale jakoś trzeba zacząć :D Teraz będzie już tylko z górki i filmy rowerowe powinny się częściej pojawiać. Muszę jeszcze doszlifować setup do nagrywania - ale myślę że kamera jest nie najgorzej ustawiona? Chociaż coś dźwięk czasami dziwnie zbiera. Tak czy inaczej za wszelki feedback tu czy na YT z góry serdeczne dzięki. A tutaj pomocnicze pytania:
- dobra długość filmu, za krótki, za długi?
- więcej ujęć z klaty czy z ręki?
- jeśli nie jest mówione to tylko dźwięki otoczenia, tylko muzyczka, czy jedno i drugie?
- mapka z lokalizacją co jakiś czas czy jest zbędna?

#rower #kolarstwo #szosa #canyon #wykopcanyonclub #rowery #sport #gopro
madstorm - Siemanko rowerowe Mirki i Mirabelki!
Zmontowałem film za który zbierałem s...
  • 2
@madstorm: Obejrzałem pobieżnie. Jakość wideo jest ok, dźwięk też. Bardzo ładnie mówisz a to częsty problem u nowych twórców. Jak robisz ujęcia gdzie cos gadasz to po pierwsze nie bujaj się z kamerą, tylko daj na statyw. Po drugie nie rób jednego ujęcia przez 5 minut. Rób cięcia, kontynuuj gadanie przestawiając kamerę obok, żeby był efekt zwracania się do innej kamery. Nabierze to trochę dynamiki. Do ogrywania okolicy, roweru i otoczenia
  • 1
@SchabowyZeMizeria: Dzięki za uwagi! Z tym statywem to dobry pomysł, tylko ja go nie chce wozić ze sobą rowerem, nie mam gdzie ;) Ale do takich ujęć przy garażu to faktycznie pewnie będzie lepsze niż moje dreptanie w miejscu z gopro w ręce. Przyznam się że odpuściłem trochę w tym filmie zabawę z cięciami i zbliżeniami - to robi ogólnie robotę. W ostatnim filmie gdzie próbowałem inny format tak właśnie zrobiłem.