Wpis z mikrobloga

@JeszczeZyje: jakieś lepsiejsze od Reserved, jedną sensowną mam z Carry, trochę się zmechaciła, ale ogólnie spoko. Ale Carry to generalnie nic specjalnego a czasem wręcz szmaty, więc trzeba uważać. Fruit of the loom, ale oprócz białych bo są jakieś słabe. Jedną mam CedarWood - jako prezent dostałem i całkiem dobra. F&F z Tesco nawet ok, ale już nie ma Tesco w PL.
  • Odpowiedz
F&F z Tesco nawet ok, ale już nie ma Tesco w PL.


@v-tec: Prawda, Tesco ogólnie jeśli chodzi o ubrania miało bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny, ich t-shirty basic, spodnie i koszule takie bardziej eleganckie były zajebiste. T-shirty nawet jak kupiłeś kolorowe tak jak ja lubuje się w bordowym na przykład nie dość, że były 1+1 często to jeszcze nie traciły koloru, spodnie koszule mam z 6-7 lat i
  • Odpowiedz
@JeszczeZyje: Szczerze, może to będzie dla niektórych zaskoczeniem. Ale osobiście totalnie nieironicznie proponowałbym tobie zajrzeć do croppa, ale stacjonarnie gdyż jakoś tam mocno różna bywa. Sam posiadam w swojej garderobie kilka t-shirtów basic z ich sklepów i są one bardzo przyjemne co ciekawe żółte, czerwone, jasno niebieskie trzymają się lepiej od białych ale trochę nowsze czarne które kupiłem u nich już syfem były. Ewentualnie jeszcze House ma teraz nawet komplety basic
  • Odpowiedz