Wpis z mikrobloga

@mexxl: Są gry gdzie wiesz żę będą Cię doić.
Chodźby Diablo IV - dasz teraz ~200zł ale wyjdzie expansion pack, wyjdzie dodatkowa postać lub kilka, może mniejsze DLCki i nagle z 200zł zrobi się 800zł... albo ograsz sprzedajesz /piracisz i za parę lat kupujeesz wersję GOTY w całości za 100z :D

Sam D2 remaster + D3 wypasioną za 80zł kupiłem i to bez VPNów.
@Werdna: Ale to fakt ze Denuvo łamie tylko empress, nikt inny nieumie/niechce mu się. Wiadomo ze moze i by sie znalazła jeszcze osoba lub dwie, ale jak narazie została tylko ona. I nie staje w pojedynke w walce dla idei, po prostu zarabia na tym z tego co kojarze
@mexxl jak to będzie coś takiego jak gtaV, to ja podziękuję. Poczekam, może ogram za kilka lat. Póki co mam jeszcze rdr2 nieograne, a właśnie wyszedł rdr1 na switcha, więc najpierw ogram 1 jak już będzie na olx wersja fizyczna na jesień. Aktualnie ogrywam wszystko to co warte ogrania na switchu, a jest tego pełno. Nie spieszy mi się. Magia GTA trochę też już przeminęła, bo do pewnego momentu to była gra,
@mexxl: obecne ceny gier są posrane a co dopiero zapowiedziane w przyszłości. Wspieranie tego to moim zdaniem drążenie patologii. Dlaczego nie znaleźć sobie rozrywki na poziomie która będzie tańsza lub bardziej praktyczna? Przecież za cenę 4 gier można mieć rower, albo 100kg obciążenia ze sztangą albo inne takie które jak książki, subskrybcje jakiś serwisów streamingowych przez 2 lata itp itd.
A najlepsze że cena i tak spadnie pewnie w końcu na
chora psychicznie EMPRESS

została tylko ona


@zaye93: @Konkaki: Z EMPRESS jest taka kobieta jak z FitGirl Audrey Tautou. Z dekadę temu zasadą było że jak ktoś identyfikował się jako baba to prawdopodobnie był to chłop który tylko babę udawał. Sam się na to natknąłem na starym zapomnianym forum.

Poza tym chodzą pogłoski że EMPRESS to tak naprawdę Voksi który stworzył personę i zmienił ksywkę żeby mógł dalej cisnąć cracki Denuvo
@supra107 wątpię, że Empress to Voksi w przebraniu. Tak drastyczna zmiana nastawienia względem community byłaby całkowicie nieopłacalna, jeśli liczyłby na dotacje. Poza tym Voksi udzielał się na reddicie, nawet pod koniec kariery pokazał mniej więcej jak łamał zabezpieczenia w materiałach na yt. Co zabawne, nie potrafił nawet programować. A Empress szczyci się tym, że jedyna potrafi łamać denuvo. Natomiast plotka, że Empress jest byłym crackerem CODEX wydaje się prawdopodobna.

Pewnie udaje kobietę