Wpis z mikrobloga

  • 13
@Retsew wątpię, chociaż to możliwe. łatwiej by było rockstarowi załatwić to obecnie, ponieważ została tylko jedna osoba potrafiąca łamać zabezpieczenia denuvo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mexxl: już pewnie wyjdzie na konsolę nowej generacji. skoro nie ma daty premiery, która będzie 15 razy przesuwana.
A od oficjalnego ogłoszenia do gotowej gry z reguły upływa 4-7 lat. Oni jeszcze nie ogłosili.
  • Odpowiedz
@mexxl Nie ma #!$%@? we wsi, żeby wypuścili grę za 150 dolców, GTA VI faktycznie może być nieco droższe, może o 5 - 15 dolców, ale na pewno nie aż o tyle. Zwykły rozdmuchany, kompletnie bezpodstawny fejk masowo powielany na Twitterze czy tam X
  • Odpowiedz
@zaye93: dobrze kojarzę, że były tylko trzy osoby, które to ogarniały? Jeden,.który nie lubił transów i drugi trans? A trzeci, który crackowal tylko Football Managera?
  • Odpowiedz
@mexxl: nieeeeee jak śmiesz okradać biednych twórców ty złodzieju, oni byli biczowani i niszczyli sobie nerwy i crunchowali z rozkazu Zelnicka żeby wydać mesjasza gier wideo za którego dostaną grosze a ty tą grę ukradniesz, pomyśl o tych biednych inwestorach którym odbierasz zyski :''(((

Nie ma #!$%@? we wsi, żeby wypuścili grę za 150 dolców


@AnimalMotherPL0: Błędem jest zakładanie że wydawcy nie posuną się dalej. Tym bardziej biorąc pod uwagę
  • Odpowiedz
@supra107 Nie, obecna cena konsolowych gier to okolice 75 dolarów, obecne ceny gier względem ubiegłych lat wzrosły chyba z 10 dolarów czy coś takiego a i tak zrobił się z tego duży szum. Nie ma opcji, żeby podstawowa gra kosztowała 150 dolarów, tego nie da się niczym usprawiedliwić i nawet taki bezczelny #!$%@? jak Zelnick o tym wie, po za tym ta gra ma sprzedać się w jak największym nakładzie, a 150
  • Odpowiedz
@AnimalMotherPL0: A ja powiem tak: nie powinno się zakładać że korporacje jakkolwiek myślą logicznie i mogą się posunąć do wszystkiego. Popatrz chociażby na obecną aferę z Unity. Obecny CEO Unity był kiedyś CEO EA i w 2011 na całkiem serio chciał żeby gracze płacili za amunicję w Battlefieldzie.

Także nie wierzę w to że TakeTwo nigdy nie wydałoby GTA VI z ceną wyjściową 150 dolców, bo takie korporacje są niedorzecznie walnięte
supra107 - @AnimalMotherPL0: A ja powiem tak: nie powinno się zakładać że korporacje ...
  • Odpowiedz
  • 8
@matiJ wcześniej ze sceny ogarniały denuvo grupy CPY i CODEX, niestety zakończyły działalność. Podobnie MKDEV, który zajmował się tylko FM, na sam koniec scrackował Fifę 23. Na polu bitwy została tylko chora psychicznie EMPRESS z zapędami do megalomani, która nienawidzi transów, mężczyzn i ludzi ogólnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Każe sobie płacić za cracki, więc istnieje szansa, że jakaś firma ją przekupi.
  • Odpowiedz
@supra107 Riccitiello to akurat wyjątkowo ekstremalny i barwny przykład, bo gość to po prostu bogaty buc i cham bez żadnych hamulców. Warto też dodać, że za jego panowania w EA akcje firmy spadły o 60%

Kto wie co będzie kiedyś, nie neguję kompletnie tezy, że kiedyś gry będą kosztować 150 dolców, może będą, to wcale nie jest wykluczone, mimo to, silnie obstaję przy swoim zdaniu, że w przypadku GTA VI to nie
  • Odpowiedz
@mexxl: Cytat o złodziejstwie to był sarkazm, powinno być to oczywiste z przejściem ze wspierania twórców na wspieranie inwestorów. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@supra107 a to przepraszam.() Ostatnio na tym portalu że śmiesznymi obrazkami coraz trudniej odróżnić sarkazm i ironię, od prawdziwych zapatrywań niektórych użytkowników. Udanego weekendu
  • Odpowiedz
@mexxl: Rozwala mnie usprawiedliwanie cen gier xD
Ta gra to będzie perełka można dać za nią 200zł mówiono lata temu, teraz rozumiem że można dać 1000zł xD?

U mnie cena taka sama za genialną grę z wszystimi DLCkami, Expansion packami w wersji GOTY dam max 150zł. Czyli pirace na premierę a jak jest warta to kupuje po latach.
Wiesiek 3? 30zł
Doom Eternal z dlckami 80zł
God Of War -39zł
God
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niebadzogrem problemem nie jest cena, ale wartość naszych zarobków. Na zachodzie wydać 30 - 40 euro na premierę to nie jest wielki wydatek, w Polsce to już dla niektórych jednak jest sporo.
Mnie rozwalają ludzie co potrafią kupić jakieś dodatki do CS, wot itp za 500 czy 1000 zł jednorazowo. Ich kasa ich sprawa, jednak dla mnie jest to dziwne.
Ale plotka o 150 $, nawet w Stanach wywołała zniesmaczenie, a to
  • Odpowiedz
ponieważ została tylko jedna osoba potrafiąca łamać zabezpieczenia denuvo


@zaye93:

dobrze kojarzę, że były tylko trzy osoby, które to ogarniały? Jeden,.który nie lubił transów i drugi trans? A trzeci, który crackowal tylko Football Managera?


@matiJ:

Dzięki panowie przypomniały mi się czasy jak się jarałem doniesieniami że są na świecie 2 osoby które potrafią złamać zabezpieczenia iosa 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś od lat tego nie
  • Odpowiedz