Wpis z mikrobloga

@danob99 jak 99 to twój rocznik to sam przyznałes że jesteś debilem jeśli nie głosujesz na PiS. Wybory i tak wygramy a ty możesz się spakować i jechać do Niemiec nawet lepiej będzie.
@danob99 Czy było lepiej to kwestia subiektywna. Moim zdaniem za Tuska było gorzej, paradoksalnie lepiej zaczynało się żyć za Kopaczowej. Mi się teraz dużo lepiej żyje niż dawniej na przykład mniejsze bezrobocie przez co pracodawcy muszą o mnie konkurować. Żeby nie było na PiS nie głosuje ale staram się na to patrzyć bez emocji.
@danob99 @kam966 jeszcze też wskaźnik inflacji i zarobków sprawia że mimo wzrostów cen można za mniej zalać więcej niż za po. Ludzie też zapominają że za Tuska była deflacja a to zjawisko gorsze od inflacji, tu nie chodzi o zasiłki, niezależnie od rządu i afer jakie są to żyje się lepiej niż za Tuska, ciekawia mnie twoje obiekcje co niby było lepsze wtedy
@danob99: Jakiej znowu demografii? Demografia nie zmienia się diametralnie w kilka lat.

I nie, nie lepiej głosować na partię opłacana przez Niemców. PiS jest na smyczy USA, które jest jeszcze bogatszym krajem i co z tego? Kliencka postawa zawsze skutkuje negatywami dla własnych obywateli
@190chad: no właśnie cała nadzieja w Tusku. PIS pokazał, że dla niego liczą się tylko pieniądze. I płot na granicy postawił tylko po to żeby sprzedawać wizy i budować wille dla sowich a Polskę mieć w dupie.