Wpis z mikrobloga

#studbaza #studia
Praca zaakceptowana przez promotora, przeszła przez JSA z praktycznie zerowym plagiatem, teraz info ostateczna ocena na recenzji będzie zależna od analizy pod kątem AI XDDDD Uczelnia korzysta z JSA, tam nic takiego o AI nie znalazłem, te wszystkie gpt checkery są niemiarodajne bo tekst 1:1 z gpt pokazuje jako 50% gpt, a nawet autorski tekst potrafi wykryć jako GPT, więc przez co oni chcą to przepuszczać xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kokoszka99: gpt checker ja p------e mozesz dowolnie generowac rozne prompty i dopasowywac je, jak ma dzialac gpt checker? prompt w gpt czy gpt to wygenerowal? ciekawi mnie jak moga dzialac te algorytmy bo przypuszczam ze nie dzialaja - po wpisaniu wlasnego kodu z zapytaniem czy gpt to wygenerowal w formie promptu otrzymuje sie informacje ze tak, zastanawia mnie czym dysponuja te uczelnie ze sa w stanie to wykryc
  • Odpowiedz
@Kokoszka99: idk jak ja sprawdzałem swoje teksty które pisałem na studiach to wszystkie wykrył że 80-100% napisane przez człowieka, a wszystkie ktore keidykolwiek on mi napisał wykrył jako 80-100% napisane przez komputer....
  • Odpowiedz