Wpis z mikrobloga

@Koksixk: no nic, ja tu 10 lat siedze i nawet spoko mudznow nie ma chca mnie #!$%@? gang z jamajki a tak btw myslalem ze jamajczycy to narod jakos tam zyli, a jak sie zaglebilem to okazalo sie ze jamajka to bylo pustkowie tylko bryty przywiozly najglupszych czrnych ktorzy sie dali zlapac a afryce i tak powstala jamajka, oni niczym sie nie roznia od afrykanow, ciezko sie dziwic bo tych najslabszych
@Koksixk: no to ciekawy temat jak ja mam czas to troche zglebiam ale ogolnie karaiby byly brytyjskie, szkoda ze korona musiala uznac ich niepodleglosc cos jak z polska jak zssr uznala nasza, tylko to dwie inne kultury i nagle masz kilka milionow pelnoprawnych ludzi w swoim kraju, a pozniej cie ojebuja na kazdym kroku mnie #!$%@? ich potomkowie 2 razy , wiekszosc z nich i tak na socialu najgorze ze ten
@Koksixk: raczej co ja im ze mnie chca zabicXD obrazilem ich rzucajac bananem na jednym z moich filmow w kolesia ktory chcial mnie wystraszyc pozniej jak grali swoje gowno piosenki w dzien jamajki podzszedlem do nich i im powiedzialem zeby zamkneli ryje ale mialem zlamana reke wiec do niczego nie doszlo, pozniej obrzucilem pub wybielaczem bo #!$%@? tez to samo,,,, a co oni zrobili to naslali jakiegos lecza na mnie co