Wpis z mikrobloga

@Moryc_Jajko: zmieniło tyle że kobieta potrzebuje orzeczenia od psychiatry że noszenie 9miesiecy dziecka bez głowy, patrzenie jak się rodzi by umrzeć chwilę może spowodować u niej myśli samobójcze, czyli musi z siebie zrobić wariatkę, a wtedy incele z Konfy się śmieją, że byla wariatka, jak ostatnia pani co policja ja w szpitalu odwiedzila
życie jest życie. Zabijać nie wolno!


@Moryc_Jajko: embrion to mniej więcej takie życie, jak każda inna komórka twojego ciała. Każda po odpowiednich manipulacjach może stworzyć człowieka. Przestań się drapać po nosie, bo według swojej absurdalnej logiki dokonujesz wtedy holocaustu, nawet nie licząc znacznie bardziej cennych żyć bakterii. Niestety ziomeczku ale twoje poglądy są absurdalne i wynikają z zerowego zrozumienia otaczającego świata
@Moryc_Jajko: sraken pierdaken, za nikogo nie walczę poza zdrowym rozsądkiem i przeciw antyludzkim przepisami które propagują okrucieństwo. Jestem dorosłym człowiekiem, walczę o to w co wierzę a nie dla poklasku innych. Przykro mi, że jeszcze masz taki model motywowania własnych poglądów
@Moryc_Jajko: A czemu niby nie będzie git? Można na jedzeniu roślin, albo roślin z białkiem przeżyć statystycznie więcej niż na jedzeniu źle zbilansowanej diety.
embrion to mniej więcej takie życie, jak każda inna komórka twojego ciała. Każda po odpowiednich manipulacjach może stworzyć człowieka.


@Wap30: Bredzisz, no ale u aborterów to standard.

Przestań się drapać po nosie, bo według swojej absurdalnej logiki dokonujesz wtedy holocaustu


Gówno a nie holocaust. Z takich komórek nigdy nie powstaje człowiek. Z embrionu - zasadniczo zawsze. Ot, taka "drobna" różnica.

za nikogo nie walczę poza zdrowym rozsądkiem


XD Właśnie widzę. Odstawiłeś
@yhbgrobdoivbvwamsv zapoznaj sie z tym co jest jeden post wyzej niz twoj, mam nadzieje ze zrozumiesz ze embrion to jeszcze nie jest czlowiek. A co do prawackiego okreslenia "fajnopolak" to zupelnie nie lapie, rozumiem ze uzywacie go bo uwazacie ze wy jestesnie "niefajnopolakami"? W sumie kompleksy sa typowe dla prawicy i to z nich wynika zazwyczaj prawicowy swiatopoglad wiec mnie to stecjalnie nie dziwi.
prawackiego okreslenia "fajnopolak" to zupelnie nie lapie, rozumiem ze uzywacie go bo uwazacie ze wy jestesnie "niefajnopolakami"?


@ChempyTuj: xDDDDDDd takie wielki naukowiec, taki risercz z guardiana (iks de, jezu) a nie umie sprawdzic gdzie i kiedy powstalo okreslenie fajnopolak xDDDD
No ale typowe dla lewactwa kompleksy i usilna potrzeba zeby ktos mu powiedzial co ma myslec, wiec specjalnie mnie nie dziwi ze sie odnajdujesz w fajnopolackich kregach
@yhbgrobdoivbvwamsv och widze ze zero odniesienia sie do pytania, czyli demokracja jest fajna ale tylko jak ludzie glosuja tak jak prawactwo chce. Jak by sie okazalo ze wynik jest niesatysfakcjonujacy to juz wtedy trzeba wprowadzac niektore rozwiazania autorytarnie tak jak to zrobiono ze sprawa aborcji w PL :D oj gownopolaczku, blizej wam mentalnie do gownoruskich niz ci sie wydaje ( ͡º ͜ʖ͡º)
och widze ze zero odniesienia sie do pytania, czyli demokracja jest fajna


@ChempyTuj: ja wiem, ze masz mokre sny jak cie oficer prowadzacy dreczy ze w koncu bedziesz komus rozkazywal - typowy zahukany i zakompleksiony fajnopolak xD
Najciekawsze, ze to twoj wodz bredzi o bojkotowaniu referendum. Serio sadzicie, ze ktos sie poza wami lapie na taktyke oskarzania innych o swoje przewinienia? xD