Wpis z mikrobloga

@JackDaniels: oj nie, teraz to jest takie postępowe. To nie jest ktoś wyglądający na zwyczajnego transwestytę tylko 100% kobieta (ewentualnie niebinarne osobiszcze)! Najprawdziwsza! A mówienie inaczej czyni z ciebie transfoba.
@leehy od razu jak spojrzałem na te zdjęcia pomyślałem "pewnie Zalando". A jak! Chociaż nie wiem czy to dobrze że aż tak się orientuje w tym temacie.
secundo: No #!$%@?, ktory taki odwazny zeby w takim czyms przejsc sie po jakims polskim miescie? Co? Samce alfa. XD


@Niedobry: Szczerze, osobiście byłbym w stanie to zrobić nawet dla beki chociaż byłoby to zapewne bardzo dziwne i niecodzienne a moja dziewczyna miałaby ubaw. Jakby na końcu to tylko i wyłącznie ubrania są, założenie spódnicy na męską dupę automatycznie nie powoduje kastracji. Inną sprawą jest to, że sam nie popieram takich
@shaunblack: regularnie na wykopie widzę tego modela, a mi się jakoś nigdy nie wyświetlił. Chyba wchodzicie po prostu w takie ciuchy.

To jest prywatny koleś, który podpiął swoje konto z instagrama pod zalando. Ma 48 zdjęć, z czego 1/3 jest w damskich ubraniach. I to na prawie 3000 stylizacji na zalando. Normalnie wygląda to tak jak na obrazku
Obejrzałam specjalnie stronę z inspiracjami męskimi, żeby zoabczyć jak to jest powszechne. I
IlawaNidzica - @shaunblack: regularnie na wykopie widzę tego modela, a mi się jakoś n...

źródło: men

Pobierz
@shaunblack: Na początku się zaśmiałem
Potem pomyślałem: na serio? Daj linka.
Następnie wszedłem w linka i zastanawiałem sie dla jakiej to płci jest i dlaczego Zalando ma tylko 2 płcie.
Potem odkryłem że na ich stronie istnieje coś takiego jak ichniejszy Instagram.
teraz jestem ciekaw czy tylko dla wybranych czy więcej osób może tam zamieszczać swoje stylówki.
4pietrowydrapaczchmur - @shaunblack: Na początku się zaśmiałem
Potem pomyślałem: na s...

źródło: zalando

Pobierz
regularnie na wykopie widzę tego modela, a mi się jakoś nigdy nie wyświetlił.


@IlawaNidzica: To jest prawda, mi też się absolutnie nigdy nie wyświetlił. Ogólnie jako, że według niektórych użytkowników wykopu nie znam się na modzie, zapytam się. To nie jest przypadkiem tak, że ten gość to robi po to, aby wzbudzić kontrowersje jakieś i zbić na tym popularność po prostu? XD
@Cztero0404: dokładnie. Albo chce wzbudzić kontrowersje bo szuka atencji albo lubi ubiegać damskie ciuszki i szukał kanały którym dotrze do wielu osób. Ale to nie zalando mu kazało się tak ubrać i takie ubrania to 0,5% wszystkich więc o co afera
dokładnie. Albo chce wzbudzić kontrowersje bo szuka atencji albo lubi ubiegać damskie ciuszki i szukał kanały którym dotrze do wielu osób. Ale to nie zalando mu kazało się tak ubrać i takie ubrania to 0,5% wszystkich więc o co afera


@IlawaNidzica: Znaczy wiesz, bershka też swojego czasu sprzedawała ''damskie-męskie'' rzeczy, ale im to na tyle nie wypaliło, że bardzo szybko przestali z tego co kojarzę. Więc tak na logikę moim zdaniem