Wpis z mikrobloga

@CynicznyDlugouch po tych scenach które zobaczyłem na YouTubie podjąłem decyzję że czas wrócić do gwiezdnych wojen i obejrzeć te wszystkie seriale i animacje. A jestem gościem który oglądał tylko filmowe trylogię. Kupili mnie tym Anakinem ;)
  • Odpowiedz
@CynicznyDlugouch Hayden obrywał mocnym hejtem w dniu premiery prequeli, glownie przez fanów starej trylogii, że gra jak drewno ( no bo w sumie grał ). Dzieciaki w tamtym okresie były zachwycone prequelami i Anakinem ( w tym ja ). Fani prequeli dorośli, mniejsze gowniaki dostały seriale animowane z postacią Anakina które pokochali i teraz Hayden wjeżdża zbierać tylko żniwo z zasianego hypu ;) Zazdroszczę mu i cieszę się że tyle lat wytrzymal
  • Odpowiedz
  • 24
@Tylko_Seweryn na pewno skończył lepiej niż Jake Lloyd ;) Że fandom jest toksyczny, to fakt, zresztą najlepiej o tym wie Ahmed Best. A co do Haydena to raz że był wtedy drewniany, a dwa, że Lucas nie umiał pisać dialogów i reżyserować. Przez to Anakin w prequelach był mocno drętwy. Co zresztą tyczy się większej ilości postaci. Ale jednak Hayden zawsze już będzie twarzą Anakina. I tutaj mocno zadziałała nostalgia kiedy się
  • Odpowiedz
@CynicznyDlugouch: #!$%@? nie czuje. Filoni jest problemem dzisiejszych SW. Robienie z tego bajeczki dla dzieci z fabułą w postaci papki sprawiło że znowu mam totalnie wyjabene na tą markę. Mandalorianin z fabułą na jedno kopyto w każdym sezonie, Boba Fett ze #!$%@? totalnie fabułą o nie wiadomo czym w sumie, Ahsoka znowu bez fabuły tylko "Ej a pamietacie to...?".

Filoni mógł robić bajki dla dzieci, wychodziły mu nawet dobrze. Seriali dla
  • Odpowiedz
@mixererek
Biorąc pod uwagę że to jego pierwszy serial aktorski to byłbym zdziwiony gdyby wyszło mu idealnie. Pojedynczych odcinków Mando nie liczę.
A problemem jest Kathleen Kennedy a nie Filoni. Sto razy bardziej wolę taką Ahsoke niż nową trylogię zrobią bez ładu i składu.
  • Odpowiedz
@mixererek: Filoni to najlepsze co spotkało Gwiezdne Wojny i tylko on w Lucasfilmie jest po stronie "lucasowej" wizji tego świata. Bez niego wszystkie seriale i filmy byłyby woke gównem, ze skopiowanymi scenariuszami z oryginalnej trylogii, pomieszaniem wątków żeby utrzymać uwagę dzieci tiktoka, idealnymi postaciami kobiecymi bez żadnych wad i tanim efekciarstwem. Nie jest idealnym scenarzystą i reżyserem, ale lepszego ta marka nie ma, bez niego zapanuje władza absolutna Kathleen Kennedy I
  • Odpowiedz