Wpis z mikrobloga

, kraje podobne gospodarczo (w rozumieniu wielkości pkb/pkb per capita również) czechy 10,2 rumunia 8,9 - kiedy ten pis przestanie tam rządzić?


@Sarza01: Tutaj jest przecinek jakbyś nie zdążył zauważyć, odnoszę się do Czech i Rumunii. Ja wiem, że piszę chaotycznie ale gdybym pokazał to mojemu chrześniakowi który ma 6 lat to on rozumiałby prędzej od ciebie do czego piłem. Nie chcę cię już więcej obrażać, nie chcę z tobą rozmawiać
, kraje podobne gospodarczo (w rozumieniu wielkości pkb/pkb per capita również) czechy 10,2 rumunia 8,9 - kiedy ten pis przestanie tam rządzić?


@Sarza01: Tutaj jest przecinek jakbyś nie zdążył zauważyć, odnoszę się do Czech i Rumunii.

@Sarza01: 10,3 % słowacja 6,2% estonia 6,6 7,2 łotwa litwa, kraje podobne gospodarczo (w rozumieniu wielkości pkb/pkb per capita również) czechy 10,2 rumunia 8,9 - kiedy ten pis przestanie tam rządzić?


@MirekStarowykopowy: że
ale nie chce mi się w sumie nic tłumaczyć. ty i tak już wszystko wiesz przecież. dolar niema znaczenia dla inflacji na świecie prawda?


@Sarza01: Przecież dokładnie ci napisałem, że ma znaczenie,


@MirekStarowykopowy: tutaj pisałem pierwszy o inflacji w stanach i w strefie euro. oczywiście chodziło mi o średnią inflacje w strefie euro która jest na poziomie 5%. W stanach Inflacja to 3.7%.

https://wykop.pl/wpis/72772031/juz-podpowiedzieli-xd-nieruchomosci-kredyt2procent#257169849

Niema już tak silnego zewnętrznego czynnika
ale musisz mieć w świadomości, że takie dywagacje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością bo wzrost realnych płac nie jest stałą o wartości 0


@MirekStarowykopowy: to nie ma nic do rzeczy, bo nie zmienia działania mechanizmu, który krótko przedstawiłem (dosyć upraszczając). Jakbym miał brać pod uwagę wszystkie powiązane czynniki, to nie pisałbym tego w formie komentarza na wykopie i raczej nie robiłbym tego za darmo.

nie patrzy się tylko na jeden