Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, dzisiaj byłem na małej domówce (około 8 osób), w tym koleżanka mojego znajomego. Kiedy przyszła zobaczyłem twarz pokrytą trądzikeim, ale jej figura mi się spodobała (ogólnie taka 5/10). Stwierdziłem że coś za coś, typowy #przegryw nie można mieć wszystkiego, a trzeba kogoś w końcu znaleźć. Widziałem że moi znajomi nie byli nią zainteresowani i mówili że jest wolna, zachęcali mnie do nawiązania głębszego kontaktu (gdyby była ładniejsza to by sami się za nią wzięli). Po kilku kieliszkach spróbowałem z nią porozmawiać. Rozmowa przebiegała dobrze, śmiała się, odpowiadała, słuchała itp. Myślałem że w końcu znalazłem swoją niezbyt urodziwą miłość i mogę ją zaprosić na następne spotkanie. Niestety kiedy wyjęła telefon i włączyła messengera zaczęła odpisywać trzem kolesiom. Z tego co udało mi się zauważyć to każdemu pisała jakieś miłe pierdoły, a w tym czasie mnie miała w dupie więc olałem sprawę.

Do dziewczyny góra 5/10 wypisuje 3 gości.
Czy w tych czasach można jeszcze kogoś poznać tak na żywo?
Czy trzeba spermić do laski na komunikatorach żeby w ogóle wzięła cię pod uwagę?

Myślę że dla kogoś kto nie potrafi konkurować z innymi zostały tylko grube matki polki.

#przegryw #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Anonim (nie OP): To pewnie typy z neta gdzie miała zdjęcie wyretuszowanej twarzy i nie było by widać trądzika. Jakby ja zobaczyli na żywo to by pewnie olali xD Wielka księżniczka w internecie. Btw. laska odpisująca gogusiom rozmawiając z tobą to bezczelność. #!$%@? pryszczatego paszteta. Niestety takie czasy, że trzeba latać cały czas i orbitowac paszkwile, ja se dałem spokój i jestem już długo singlem, nie jest źle
A jeszcze tak
@mirko_anonim

Myślałem, że w końcu znalazłem swoją niezbyt urodziwą miłość


Ten cytat brzmi jak odjęty z ust Walaszkowi.

Przeczytałem twoją opowieść i wnioskuję, że albo typiara nie jest zainteresowana tobą, bo jesteś dla niej niskim progiem albo olała cię, bo powiedziałeś coś, co cię skreśliło w jej oczach. Ewentualnie to dlatego, że nie ma kultury osobistej + jest uzależniona od atencji.

Skoro celujesz w średnie, to może problemem jest to, że ona
Anonim (nie OP): Jestem dziewczyną raczej z tych przeciętnych/brzydkich ale szczupłą. Poza pracą (z której mnie za chwilę wywalają za spokojnych charakter), nie ruszam się z domu. Do mnie zupełnie nikt nie podbija nigdzie, nikogo nie znam, także nie dotyczy to każdej dziewczyny. Ta, która poznałeś widać, że jest dynamiczna, skoro ma znajomych i wychodzi na imprezy. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam.

Anonim (nie OP): Zgadzam się z poprzednią anonimową różową.

Zresztą skoro ta dziewczyna chodzi na domówki, to pewnie ma w miarę dynamiczny charakter.

Ja swoją urodę oceniam na przeciętną (też jestem kobietą), ale jestem bardzo spokojną osobą, która woli porobić swój projekt w domu/pograć w grę niż iść na domówkę. Ale w sumie nie mam w tym temacie dlematów, bo mnie po prosu nikt nie zaprasza (przypuszczam, że to kwestia charakteru).
@mirko_anonim:

Jestem dziewczyną raczej z tych przeciętnych/brzydkich ale szczupłą. Poza pracą (z której mnie za chwilę wywalają za spokojnych charakter), nie ruszam się z domu. Do mnie zupełnie nikt nie podbija nigdzie, nikogo nie znam, także nie dotyczy to każdej dziewczyny. Ta, która poznałeś widać, że jest dynamiczna, skoro ma znajomych i wychodzi na imprezy. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam.


No dobra, albo masz penisa, albo chodź na randkę..