Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Decydujecie się ludzie na mieszkanie w kurniku, to musicie się liczyć, że będzie śmierdzieć kurami.


@inflacja_biedaku: Durne są tego typu argumenty bo przecież i mieszkając w domu można mieć za płotem w*** sąsiadów... moi rodzice mają dom który używają jako letniskowy - w jednym sezonie letnim sąsiedzi po drugiej stronie ulicy regularnie robili bardzo głośne imprezy gdzie ewidentnie sprzęt nagłaśniający wynieśli na zewnątrz budynku, rozkręcili na maksa i się niosło po
@inflacja_biedaku: ty się ciesz że karteczkę napisał ja bym ci puściła na ten wieczór heavy metal ze wzmacniacza koncertowego to byś przyszedł po 15 minutach z stówką w zębach żeby to wyłączyć

w żadne karteczki się nie będziemy bawić, będzie bitwa wzmacniaczy
@Atreyu: Mam takie sasiadki... matka mieszkająca z córkami. Wszystkie tam codziennie puszczały "rapera szpaka", Kizo i tego typu shit. Mieszkanie 35m2 A te od rana do późnego wieczora na #!$%@? kinie domowym #!$%@?ły ile się da. Słychać je było już 30m od bloku i tak dzień w dzień. Pomogły 2 listy pisane wspólnie z sąsiadami z klatki. Narazie jest spokój, ale niestety wszystkie te utwory znam już na pamięć słowo w
@Atreyu: o panie taka karteczka to zbyt drastyczny środek, nie wiem jak on się pozbiera po nazwaniu go wsiurem i ciulem. Myśle że następna imprezka będzie 2x głośniejsza
@Drmscape2 nie wiem o co walczysz ale widac pomimo rozwoju cywilizacji i walki o jednostke czlowieka. Polaczka trZeba za morde krotko i wszystko musi byc prawnie sankcjonowane bo kazdy regulamin mozna olac baaa nawet lepiej kazdy prawnik moze nawet prawo omijac bo tak jest, albo jestes myslaca jednostka i zyjesz jak cywilizowany czlowiek w spoleczenstwie albo jestes debilem proste
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: nie wiem do czego pijesz. Napisałem tylko, że nie ma w prawie czegoś takiego jak cisza nocna, a spokój można zakłócać o dowolnej porze. Wzmianki o ciszy nocnej w regulaminach wspólnot uważam wręcz za szkodliwe bo debil jeden z drugim potem nadinterpretuje i myśli, że pomiędzy 6 a 22 może robić co mu się podoba, a tak nie jest.