Wpis z mikrobloga

@Xuzoun: Tu wcale nie chodzi o taniec, a o sposób relacjonowania tego xd. Nie mówiąc już o tym, że większość osób po prostu żartuje sobie, ale jak wiadomo humor jest zakazany...
@Xuzoun: Staśko forsuje narracje i powtarza, że chodzi O TANIEC, jakby te straszne obrzydliwe wykopki się #!$%@?ły o to, że zatańczyła z kimś na weselu, albo że walc angielski i czacze ćwiczy xD
Dobrze wie, że wcale nie chodzi o to, "że… tańczy".
Obserwatorki Staśko pewnie oburzone, bo myślą, że wykopki chciałyby im zakazywać tańczenia na koncercie, na weselu, czy na czyichś urodzinach w piątek na imprezie do muzyki z głośnika
Pobierz Bananek2 - @Xuzoun: Staśko forsuje narracje i powtarza, że chodzi O TANIEC, jakby te ...
źródło: IMG_8004
Ekspertka przemówiła xD

@Xuzoun:
Lewa nie tańczy pierwszego lepszego tańca, na 100 gatunków wybrała taki, gdzie ociera się o #!$%@?. I ok, niech będzie.
A teraz spójrzmy na to z drugiej strony. Jakis facet, który ma żonę i dzieci, zapisuje się na tańczenie gdzie #!$%@? #!$%@? w dupska róznych kobiet.
Ciekawe co by wtedy kobiety powiedziały?
Ja generalnie nic nie miałem do jej tańca, dopóki przy piwku znajome jej broniły, a
text - >Ekspertka przemówiła xD
@Xuzoun: 
Lewa nie tańczy pierwszego lepszego tańca, ...
rzypominam ze ona chciała mężowi osoby która bierze w obronę zakazać posiadania większego majątku bo moze sobie pozwolić na sikor za pół miliona i jak to tak xD


@shelkofy: a wcześniej dostała pismo od prawników Anki bo stwierdziła że żona Bobka jest fatfobiczna xD
@Xuzoun: To tylko taniec, ale spróbujcie swoim kobietom powiedzieć, że zapisaliście się do instruktorki na bachate, po kilku miesiącach jedźcie z tą instruktorką na wakacje, poznajcie ją ze swoimi rodzicami. Ogólnie wyobraźcie siebie w analogicznej sytuacji. Może się tam #!$%@? znam co można,co wypada, a co nie, ale wiem, że moja co najmniej by się nie zgodziła, a ze strachu spałbym zamknięty w łazience, dla własnego bezpieczeństwa. Najlepiej w łazience z
A teraz spójrzmy na to z drugiej strony. Jakis facet, który ma żonę i dzieci, zapisuje się na tańczenie gdzie #!$%@? #!$%@? w dupska róznych kobiet.

Ciekawe co by wtedy kobiety powiedziały?


@text: ja proponuję Robertowi odtworzenie z jakąś ładną koleżanką tego twerko-tańca, który rozsławili Robin Thicke i Miley Cyrus. Też tylko taniec przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz ksndr - >A teraz spójrzmy na to z drugiej strony. Jakis facet, który ma żonę i dzieci...
źródło: miley-cyrus-robin-thicke