Wpis z mikrobloga

@Xuzoun ma w sumie rację, problem z tym, że sami zdecydowali się pokazywać swoje życie publicznie. I to z intymnymi szczegółami. No i brak spojnosci przekazu. Wczesniej only family, teraz wakacje bez meza to najlepsze przezycie ever
Mi po wywiadzie z Albanią, po pytaniu o zakonczenie reprezentacyjnej kariery zrobilo sie szkoda Roberta. To jak mu glos zadrzal to az ciary mi przeszly. Zagral 150 spotkan, gra w kadrze od 15 lat, a
@Xuzoun: no i ma racje bo z trollingu na wykopie nagle stalo sie to aferą xdd zeby nie bylo, tez mnie to smieszylo i nadal smieszy i znam temat od poczatku ale robienie z tego sprawy rozwodowej to XD
@Xuzoun: maja, my daughter. Jesteś feministką o socjalistycznych poglądach i z dużymi zasięgami. Kreujesz się na idealistkę. Na jaki temat napiszesz dzisiaj post?

a) o zapieprzających na śmieciówkach i podwójnych etatach młodych dziewczynach (i chłopakach), które 3/4 pensji przeznaczają na wynajem klitki w mieście i właściwie nigdy nie uzbierają na własną nieruchomość

b) o narcystycznej milionerce z przerostem ego i parciem na szkło, która zapewne ci za ten post zapłaciła, tak
@Xuzoun: Jako kobieta już wiem co czują normalni geje oglądając niektórych LGBTQUBKHGFfFGG odklejeńców. Jestem za tym, żeby każdy miał takie same prawa, o ile nie krzywdzi innych osób i tyle. Denerwują mnie te pseudofeministki, które tylko nastawiają facetów przeciwko zwykłym kobietom. Zamiast zająć się czymś pożytecznym np. opieką okołoporodową to będą mnie przekonywać, że będąc w związku na spokojnie mam prawo ocierać się o innych gości xD.