Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@inflacja_biedaku

to, że fejk to świadczy fakt, że ciągle powielany jest ten hollywoodzki obraz kosmity małego szarego ludzika z wielkimi oczami. Życie które powstało w innej galaktyce tak bardzo się musi różnić od znanych nam stworzeń, że głowa mała. Inne warunki, inne możliwości formowania DNA, jak zobaczymy kosmitę z innej galaktyki to na pewno nie będzie nic podobnego do naszych stworzeń na Ziemii.


Częściowo się zgadzam, ale częściowo nie. Pierwsze primo, wcale
A może jedynie odpowiednia budowa fizjologiczna pozwala opuszczać planety w przestrzeń kosmiczną? Z jakiegoś powodu delfiny nie stworzyły cywilizacji i nie latają w kosmos.


@EpicKris: na podstawie jednej planety wyciągasz takie wnioski? To, że delifiny nie stowrzyły u nas cywilizacji nie oznacza, że ryby na innej planecie jej nie stworzą. Przypominam, że sami jesteśmy małpami które całkiem przypadkiem wyewoluowały a nasi kuzyni człekokształtni nie.
@inflacja_biedaku

na podstawie jednej planety wyciągasz takie wnioski? To, że delifiny nie stowrzyły u nas cywilizacji nie oznacza, że ryby na innej planecie jej nie stworzą.


Może sobie stworzą jakąś zorganizowaną kolonie jak trochę delfiny czy ryby u nas, ale bez ognia to daleko nie polecą.

Przypominam, że sami jesteśmy małpami które całkiem przypadkiem wyewoluowały a nasi kuzyni człekokształtni nie.


Nie wiem skąd stwierdzenie, że inne małpy nie wyewoluowały.
@inflacja_biedaku no spawanie podwodne jest możliwe, ale wydaje mi się, że konieczne są do tego narzędzia niewytworzone pod wodą. Jest oczywiście teoretycznie możliwe że ufoki latają po kosmosie pojazdami zbudowanymi z materiałów uzyskanych spod wody, z kamieni i minerałów, bez ich zaawansowanej obróbki, ale prawdopodobieństwo nie jest zbyt wysokie. Może umieją zakrzywiać znane nam prawa fizyki, co z dzisiejszego punktu widzenia jest magią, ale nie spodziewałbym się tego. Osobiście przemawia do mnie