Wpis z mikrobloga

Kolejny #!$%@? debil wniósł 50kg kamień na rysy, wow ale wyczyn bla bla, chłop mysli że powiększył rysy wysokością. Byle halny zmudchnie niezabezpieczony luzem położony kamień 0 IQ spadnie komuś na łeb róbcie screeny.
Ale jakiś rekordzik jest? wyczyn to zrobił Ś.P. Dominik Socha ruszając z kuźnic na gerlach, a nie taki pajac z 50kg kamieniem. Hatfu
Oby nikomu to gówno nie spadło na głowę... niech ktoś zimą wejdzie jak bedzie mało ludzi i to rzuci w #!$%@? w bezpieczne miejsce...
#tatry #gory
TheMexicano - Kolejny #!$%@? debil wniósł 50kg kamień na rysy, wow ale wyczyn bla bla...

źródło: UXRJD4i

Pobierz
  • 18
@TheMexicano: on żyje z tego, że robi rekordy, o których nikt nie słyszał XD no i kurde, miało być w lipcu, już myślałem że się tylko pochwalił, a potem olał sprawę, ale jednak nie rzucał słów na wiatr. W sumie spoko, kolejna cegiełka do projektu podwyższania Rysów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PustyCzlowiek: I #!$%@? sie szybciej niż myślisz luźny kamień zostawił w #!$%@?.
Zresztą taki kiep mi nawet nie imponuje. Wyczyny to ma S.p. dominik socha czy projekty przygodowe czy młody człowiek i góry, a nie jakiś wacek który sobie w najeczkach wlazł z głazem dla mnie to taki sam janusz jakich cisną prawdziwi pasjonaci gór. Jakbym spotkał po drodze to bym tylko mówił "jebnij się w łeb debilu" a nie jakiś
TheMexicano - @PustyCzlowiek: I #!$%@? sie szybciej niż myślisz luźny kamień zostawił...
@TheMexicano: widać po ciuchach (na instagramie), że to amator i że pewnie pierwszy raz na Rysy wchodził, czas też kiepski, choć z 50 kg obciążeniem i nie można mu odmówić psychiki, bo to się na pewno mocno w ramiona wbijało, no i chybotać też nim musiało. A co do twórców, których wymieniasz, to tak, super robotę robią/robili, ale grono odbiorców jest inne, raczej skierowane do pasjonatów Tatr, a ten o którym
@PustyCzlowiek: Nikt go nie zrzuci tak jak mówiłem halny luźne kamienie wręcz 'uwielbia' ktoś dostanie w głowę, kiedy będzie śmiertelny wypadek z udziałem takie głazika nawet kask nie pomoże. Halny powala kilkunastoletnie drzewa a taki kamyczek to dmuch i elo. Spadnie daje na to rok max dwa. Postawił go byle jak i sobie poszedł. Jak będę robił rysy to zobaczę czy jeszcze jest...
ja jak chodzę w góry to nawet sprzątam
@TheMexicano Soche się fajnie ogląda nie mając zbyt wielkiego doświadczenia o wspinaniu. Swego czasu nawet usunął komentarze od Andrzeja Marcisza spod niektórych filmów...
@Bofsky: No kurde a czego oczekiwać od Sochy jak on dopiero na żywca się uczył? Marcisz Gołąb to prosty stare koty. Nie ma filmików jak zaczynali, bo każdy zawsze uczy się niestety na swoich błędach.
Gołąb np. to czlowiek który ma warunki, czas i finanse by robić wspinaczkę całe życie non stop, socha studiował medycyne i robił to w międzyczasie. Nie ma co oczekiwać. Ale gdyby nie ten feralny wypadek na
TheMexicano - @Bofsky: No kurde a czego oczekiwać od Sochy jak on dopiero na żywca si...
@TheMexicano znam sporo ludzi z wieku Sochy którzy robią takie rzeczy, że głowa mała. Łącznie z #!$%@? przejściami w górach wysokich więc. Ogolnie ja podobna metodologia szkoleń przeszedłem, tylko nie #!$%@? się w pierezy sezon taternicki na filar grosza w załamaniu pogody( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 0
@Bofsky no on akurat pogodę dobra wybierał, topologie znał, umiejętności taternickie miał, kondycję też i nawet kontrolował ryzyko.
U niego pięta Achillesową była widza o wspinaczce ale z linami i wszystkimi przyrządami to amatorka każdy wiedział. I być może zginął razem z tym Krzysztofem. Z jego zegarka ojciec sprawdził że polecieli 164m zaś z kamerki ze warun ok i dobre przygotowanie. Problemem było właśnie to co wyżej napisałem czyli zły węzel, stanowisko
@TheMexicano doskonale pamiętam tamten weekend w Tatrach. Przecież były zajebiste wiatry i opady śniegu. Generalnie jak można się wspinać w górach bez liny( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Chyba że w łatwym terenie a filar grosza to chyba III... Ogólnie to nie jedynkowo/dwójkowa wycieczka na gerlach Martinka. Co do kontroli ryzyka, no nie powiedziałbym. Po akcji z orła percią albo jak mu dziaba na