Wpis z mikrobloga

@takijeden123: ogladalam machaja od poczatku kiedy otworzyl Polonie1.Od kiedy pojawil sie frejer to nie raz mu pisalam ze b3dzie jeszcze plakal bo on go wykorzystuje i z czasem zostanie sam.No i zostal ze Srejle (ona jedna jest przy nim) i teraz psy.frejer ,ta para sasiadow to te same type KLESZCZOW,DWULICOWE SZUJE...Jeszcze sie inni przekonaja o tym
  • Odpowiedz
Do kogo masz większy szacunek?


@takijeden123: Tak szczerze, to do nikogo. Adaś z kanałów „Raport bez Akcji” czy „Mahan C--j Nie Telewizja Kanał na YouTube” i Marcinek z kanału „Po pas w długach i nałogach” wiodą życie ochlejusa wegetującego od flachy do flachy, odliczającego czas do końca swojego marnego żywota.
  • Odpowiedz
@takijeden123: ja zagłosowałem na gapę, on jakoś bliżej unosi wg mnie poziomu "normalnego życia" przynajmniej pozornie - wiadomo że żebractwo, pijaństwo, kleszczenie, notoryczne ściemnianie i konfabulacje, sprowadzanie zagrożenia w ruchu lądowym - ale łysy to już dno o jeden poziom niżej, już nawet na pozorach mu nie zależy, byleby wykitować pod dachem, z pełnym brzuchem i z promilem we krwi, a potem mogą go zjeść choćby własne psy
  • Odpowiedz