Wpis z mikrobloga

@Jadowityssak: Ale kasy zarobią? Zarobią! Ile musiały szukać wydawnictwa które im to wyda? Szybciutko znalazły, ech chyba trzeba się wziąć za pisanie takich wysrywów i wreszcie piniądze się bedą zgadzać.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92 raczej nie zarobią na tym, przynajmniej biorąc pod uwagę ogrom czasu, które musiały poświęcić na napisanie tych bazgrołów. Żeby zarobić na książce, musi być dobra sprzedaż, a poza garstką maniaków ze skrajnej lewicy i samymi zainteresowanymi nikt tego nie będzie czytać
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: Ciekawe czy jakby napisał o życiu nizin społecznych w dzisiejszych czasach, fabularyzowaną książkę nie dokument czy to mogło by przejść? Coś jak pierwsze utwory Marka Hłaski tyle że w dzisiejszej scenerii.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92 jakaś dobra belterystyka typu Wiedźmina czy książki Mroza. Reportaże ciężko jak jesteś anonimem. Te dziewczyny miały trochę łatwiej, bo mogły się reklamować na stronie krytyki politycznej

Jak książkę będzie się dobrze czytać, to jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Jadowityssak: nie jestem #przegryw ani #incel ale ja tu widzę remis xD
P0lki są właśnie takie jak tam opisano, czyli przegrywy macie rację co do p0lek.
Z drugiej strony p0lki mają rację co do was, przecież wy w przytłaczająćej większości popieracie zakaz aborcji bo was nie dotyczy i nie będzie dotyczył. A znalezienie przegrywa który nie głosuje na konfedepis graniczy z cudem xD
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien Jak zarobi na tym 100 tysięcy w rok to będzie sukces. Uwierz mi, w Polsce by z tego wyżyć, na prawdę musi się sprzedać potężny nakład. To jest napisane tak kiczowatym językiem i z tezą w przekazie, że nie ma szans. Pomijając już jak wąskiego grona osób dotyczy ten problem. Wydaje mi się, że głównie właśnie tzw. "przegrywy", z ciekawości będą kupować te pozycje. Jak poczytają te bzdury, szybko okaże
  • Odpowiedz
: @siepan aha czyli Julki nie chcą przegrywa bo nie popierają aborcji xD no ludzie kochani, wy tak na serio? Większość przegryrow nawet nie ma poglądów politycznych.a konfederacja jest jedynym ugrupowaniem które ma jakiś program dla mężczyzn a tylko tylko mordowanie dzieci do 9 miesiąca i darmowe podpaski
  • Odpowiedz
@calinowski: Konfederosja ma program dla mezczyzn? Pierwsze slysze. Poparcie zdobywaja raczej dlatego, ze w przeciwienstwie do innych partii nie mowia w kolko: 'kobiety potrzebuja tego, kobiety potrzebuja tamtego, to my zadbamy o kobiety, a nie oni etc.'
  • Odpowiedz