Wpis z mikrobloga

@Pandzior: Nie nadają się do tego, przynajmniej poniżej kwoty 4 cyfrowej, czyli od 1000 w górę. Musiałbyś czołowych producentów kupić typu dewalt, te odkręcają.

Kiedyś kupiłem za 4 stówy i nawet miał problem z poluzowanymi. a na youtube jak czasami ktoś takich używa też często nie dają sobie te klucze rady z kołami. Od razu to odesłałem i kupiłem klucz na smyczy za 150zł. Wszystko odkręca i działa już X lat.
Nie nadają się do tego, przynajmniej poniżej kwoty 4 cyfrowej


@r5678: ale co ty za glupoty opowidasz, jest mnostwo chinoli co maja nawet po 600Nm, jest pełńo testów na youtube, niedawno nawet kupilem sobie seesii wh710 za 109 euro na promocji w amazonie i #!$%@? odkreca wszystko jak leci, bez zająknięcia. Zardzewiale sruby w sprinterze co nie byly odkrecane z 5 lat bo wielosezon zalozony ruszył z miejsca jakby były juz
@Pandzior: koła przykręcam kluczem dynamo na 115Nm, odkręcam kluczem w trybie 250Nm i ledwo daje rade, w trybie 400Nm odkręca bez problemu, czany parkside perfomance, zielony nie dawał rady odkręcić kół po zimie
@pentoento W ryobi jest alurat problem ogromnych aku które akurat przy kołach mocno przeszkadzają a każda przedłużka to strata momentu.

@Pandzior wszystko zależy od budżetu, w systemach akumulatotowych sporym kosztem są same aku i ładowarki które często kosztują tyle co samo narzędzie w markach premium. Ja osobiście polecam Makitę DTW300Z, bo mała i poręczna, ale z aku i ładowarką wyjdzie pewnie z 1k. Jedyne z czym sobie czasem nie radzi to koła