Wpis z mikrobloga

Pogodzcie się z tym ludzie z #siatkowka xD A realny wynik na korzyść piłki jest zdecydowanie większy, bo ta statystka nie uwzględnia ludzi którzy oglądali mecz na Polsacie, stawiam że jeszcze przynajmniej z 1.5-2 mln ludzi można do piłki doliczyć

najbardziej chu*owy mecz polskiej reprezentacji w piłkę > najbardziej prestiżowy mecz polskich siatkarzy

Nawet nie chcę mówić co będzie jak kiedyś polska reprezentacja w siatkówce zacznie grać słabo xD przebicie 100k oglądalności będzie wyczynem

Mam nadzieję że siatkarze zrozumieli, dlaczego zarabiają dużo mniej od piłkarzy xD

#reprezentacja #pilkanozna
Pobierz JanuszKarierowicz - Pogodzcie się z tym ludzie z #siatkowka xD A realny wynik na korz...
źródło: 20230911_123318
  • 14
@JanuszKarierowicz myślę, że nie to jest problemem dla ludzi- bardziej fani się wkurzają czemu takie pieniądze idą na piłkę nożną, skoro ich efekty gry sa... żałosne. Mi się osobiście to nie podoba, ale wiem, że wynika to z popularności dyscypliny i tyle
a jaka była oglądalność meczu siatkówki Polska vs Belgia na Polsacie Sport? Większość ludzi tam ogląda siatkówkę


@Dorciqch: tak tak, na pewno przeciętny widz reprezentacyjnej siatkówki ogląda ją na płatnym Polsacie Sport a nie na ogólnodostępnym TVP xD

Ale odpowiadam; szacunkowo z 4-5x mniejsza niż oglądalność piłki nożnej na Polsacie