Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie w wieku 30 lat można poznać znajomych? Pracuję w powiatowym kołchozie (dojeżdżam ze wsi), a w nim albo normiki, które mają już swoje grupki i niechętnie ze mną rozmawiają, albo stare janusze. Dodam, że w latach szkolnych też było niewiele lepiej. Spotkanie z "kolegami" miało miejsce od święta, albo rzadziej. Z twarzy jestem takie 3,5/10, choć nie wiem, czy w tym temacie ma to znaczenie. Generalnie jestem zażenowany sobą. Matka nauczycielka, ojciec miał mały sklepik (niestety pandemia go wykończyła), a ja de facto nic nie umiem. Ze wszystkiego przeciętny po kiepskim kierunku studiów #przegryw #problem #znajomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim W wieku 30 lat najczęściej każdy ma już swoją stałą grupę znajomych i ciężko będzie Ci wkręcić się w jakąś paczkę nie czując się przy tym niezręcznie. Może internet, jakieś fora, aplikacje - musiałbyś raczej szukać jakichś osób podobnych do Ciebie, którzy też nie mają znajomych.
@SzycheU: Ale to zależy jaką OP ma osobowość. Z takiego rozpijania się w barze może być więcej szkody niż pożytku i może pognębić negatywne doświadczenia w przypadku niepowodzenia. Może być też tak, że OP przyzwyczai się, że "żeby było fajnie" musi być alkohol, a to bardzo zgubne. Albo nawet kierunek, że nawet jak już kogoś pozna, to będą to tylko "koledzy od szklanki" tylko, a więc powierzchowne znajomości. Ogólnie nie wydaje
@mirko_anonim: na fb są takie grupki do poznawania się dla dziewczyn, gdzie można się ustawić z jakaś koleżanką np. Na wspólne chodzenie na siłownię, może są też takie grupki dla chłopaków?