Wpis z mikrobloga

Na początku zaznaczam, że to moje przemyślenia i nie chcę obrazić Sebastiana ani jego rodziny. Po prostu się zastanawiam.

To, że #sebcel zachowuje się jak kretyn (nie, że nim jest) to jedno. Natomiast zacząłem się zastanawiać skąd się to wzięło? I doszedłem do wniosku, że Sebastian ma po prostu niskie poczucie wartości wyniesione z domu.

Jestem sobie w stanie wyobrazić, że nie miał dobrych relacji z rodzicami, że ignorowali/wyśmiewali jego zdanie i z góry zakładali, że pójdzie w ich ślady.

Każdy z nas oglądał głupie rzeczy i podniecał się szybką możliwością zarobku. Ale u niego to zostało. Możliwe, że chłop potrzebował po prostu wsparcia i nakierowana, a tego nie dostał. Samo to, że jego mentorem jest Jacek Wiśniowski, a nie ojciec, o czymś mówi.

Oczywiście, teraz można mówić, że próbowali mu przemówić do rozsądku, ale już po fakcie. Na wczesnym etapie zignorowali to i nie wiedzieli/nie chcieli mu pomóc. Dlatego Seba coraz bardziej się zatracił w tych piramidach.

Osobiście uważam, że to w głębi duszy jednak dobry chłopak.

#mlm
  • 6
@Gdybykozkanieskakala: a ja mam trochę odmienne zdane, to wynik słabego wykształcenia i możliwe, że niskiej inteligęcji, co samo w sobie nie jest złe, nikt przecież nie musi być "Apenmainerem " XD

Na wczesnym etapie to starzy mogli nawet nie wiedzieć co to, to całe mlm, pewnie seba im opowiadał w samych superlatywach a starzy jak to starzy powiedzieli mu, że nie ma nic za darmo i ten się zdenerwował
tu mnie
@Gdybykozkanieskakala

wręcz odwrotnie.

W miare normalna, przecietna Polska rodzina, kochająca matka z gromadką dzieci.

Winą jest po pierwsze IQ niebo poniżej 100 + #!$%@? w kosmos ego i ZAWYŻONE poczucie wlasnej wartości oraz całkowity brak poczucia wstydu. Ludzie z niskim IQ i brakiem empatii bardzo często wykazują takie właśnie cechy, przy czym jeden mało inteligentny Sebastianek skonczy pod blokiem kosząc przechodniów nożem i kradnąc torebki / dilując amfetaminą, drugi zostanie wciagniety w
@Gdybykozkanieskakala: tylko że Seba właśnie JEST kretynem, na dodatek pozbawionym wstydu i autorefleksji, przez co jest w stanie przez tak długi czas i bez żadnej żenady odwalać takie cyrki, jak dotychczas. Przeciętnej osobie byłoby głupio chociażby chodzić po obcym kraju w rozciągniętej koszulce i drzeć japę do porozbijanego telefonu, a co dopiero puszczać to jeszcze w publiczny internet pod własnym imieniem i nazwiskiem i z pokazanym ryjem. Domyślam się, co mogą
@Gdybykozkanieskakala: przepraszam pana, ale pan #!$%@?. dam panu #!$%@? w imieniu sebastiana. WolfMcQuay to emanacja biznesu, majndsetu i 12 lat doświadczenia w coachingu i z kobietami, twój pusty i ignorancki umysł nie jest w stanie ogarnąć tej wiedzy, co daje nam sebastian i jego marki jak ElitaExpertVIP czy ElitaExpertDiamond. Prosze kupić pakiet SuperPremium ElitaExpertDiamond, żeby się douczyc, a nastepnie wypowiadać.

*wypowiedź desebcelowana.
@Gdybykozkanieskakala: sebcel to nie jest dobry człowiek w głębi duszy. To pazerny, leniwy półdebil, który za dotknięcie mylyjonera by rodzinę sprzedał. To kawał chama i pewnie byłby nawet szkodliwy społecznie, wciągając w piramidy innych, ale na szczęście bezpiecznikiem jest jego niska inteligencja i nikogo nigdy na swoje "biznesy" nie naciągnie. Wielu próbowało mu w ciągu tych lat pomóc i doradzić ale zostali co najwyżej zwyzywani i trafili do grona "hejterów" Sebastiana