Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie widzicie sposoby poradzenia sobie z chęcią bliskości dla osoby, która:
- była wyśmiewana w szkole
- była bita przez starego, poniżana, uciskana, a matka zezwalała na to wszystko
- mająca fobię społeczną
- przez doświadczenia życiowe nie potrafi zawierać głębszych znajomości
- nie jest przystojna, jakieś 4/10

Żeby jakoś przeżyć chcę skupiać się na pracy, ale często dopada mnie bardzo silna chęć poczucia bliskości drugiej osoby. Podejrzewam, że mam mommy issues.

I co mi zostaje w takim wypadku? Wyciąganie siana na transakcje zbliżeniowe.
Mieszkam w Krakowie i wyczaiłem, że mają tam sesje przytulania, oraz myślę nad masażami nuru. Ale odrzuca mnie od tego, że taka osoba będzie mieć wywalone na mnie, bo jestem tylko jej kolejnym klientem, w dodatku pewnie brzydziłaby się mną, bo nie jestem męski, a jak wiadomo każdy różowy ma ten sam jednakowy gust, wysoki, dobrze zbudowany, niski bf.

Jakieś rady? Jak wy sobie radzicie z takim problemem?

#samotnosc #depresja #fobiaspoleczna #nuru #przytulanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim fobie społeczną się leczy, traumy z dzieciństwa przepracowuje. jak zrobisz te dwie rzeczy to prawdopodobnie Twoja potrzeba bliskości się zupełnie zmieni (nie zniknie, ale zmieni się i na zdrowy typ). wtedy możesz szukać dalej. ale na razie pójście na sesję przytulania to jak tamowanie krwotoku plasterkiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
✨️ Autor wpisu (OP): @xentropia, dzięki za info, bo nie wiedziałem i te kilkadziesiąt tysięcy, które wydałem na swoje leczenie zdrowia (piszę ogólnie i psychiatryczne wizyty i leki i psychoterapia) to jest nic xD
Ale osoba, taka jak ty, która nigdy nie miała fobii społecznej, żyła w różnych krajach, spała po hotelach, spędzała noce w klubach, kasynach itd nigdy czegoś takiego nie zrozumie. W dodatku jesteś różową to jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Ani w jednym miejscu swojego oryginalnego posta nie wspominasz, że masz za sobą leczenie i psychoterapię. To jest mimo wszystko w kontekście szukania porad o bliskości dosyć kluczowe. Stąd moja sugestia.

Jeśli masażystka którą znalazłeś oferuje też zwykłe masaże może lepiej będzie najpierw iść na coś "bez podtekstu". Zobaczysz czy czujesz się przy niej swobodnie, czy podoba Ci się jej dotyk itd. Z moich doświadczeń ze zwykłymi masażami (chodzę tylko do
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @xentropia, faktycznie nie wspomniałem, ale to z tego względu, że zadając konkretne pytanie nie chciałem pisać co już robiłem.
Mam po prostu za duże braki emocjonalne od najwcześniejszych lat dzieciństwa i nie uważam żeby dało się to naprawić gadaniem na terapiach. Wywaliłem trochę siana na to, ale przynajmniej teraz jestem bardziej świadomy swojego deficytu emocjonalnego.

No co mogę poradzić na to, że chciałbym żeby jakaś milfetka
  • Odpowiedz