Wpis z mikrobloga

@Gigachadman: odpal sobie freenow/bolta/ubera wyznacz trasę i popatrz. Obecnie na freenow są dobre zniżki - info znajdziesz na pepperze. Zwykła taxe wg cennika szkoda zamawiać.
  • Odpowiedz
@Gigachadman: zwykłe taxi pewnie powie ci że za stówkę to mu się nie opłaca jechać, a bolta/ubera/freenow znajdziesz za mniej niż połowę tej kwoty.
TIP: jak wyznaczasz trase to nie wyznaczaj na port lotniczy, bo z automatu dopina opłatę za transport na lotnisko, tylko wyznacz trasę 200m od lotniska na jakąś pierwszą lepszą ulicę, dodreptasz sobie, a pare dyszek zostanie w kieszeni
  • Odpowiedz
@Gigachadman: rok temu złotówa z lotniska na Zalesie, powiedział że minimum 90zł, za bolta zapłaciłem niecałe 30zł, gdyby wzrok mógł zabić to padłbym trupem, tak się na mnie popatrzył jak powiedziałem do żony że weźmiemy bolta
  • Odpowiedz
@dlaczego_michau
Odnośnie tipa to nie do konca prawda, nie ma opłaty za transport na lotnisko, nie założę się jak jest w innych miastach bo istnieje taka możliwość, ale w Rzeszowie nic takiego nie istnieje. Większą stawka może wynikać z tego że jeśli kilka osób zamawia w podobnym momencie z tego samego miejsca to robi się mnożnik i dlatego jest drożej, większą szansa że coś takiego będzie na lotnisku niż 300m dalej,
  • Odpowiedz
@donthateme jezeli chodzi o Rzeszow to nie mam sprawdzone, ale w Warszawie na Okeciu tak to dziala. Ostatnio potrzebowalem bolta na bialoleke to z lotniska bylo 150zl, a wsiadlem w autobus na najtanszym bilecie wyjechalem do pierwszego przystanku i pojechalem boltem za 35 zl do tego miejsca
  • Odpowiedz
@dlaczego_michau to mozliwe, tez kiedys jak sprawdzałem w Warszawie to mialem takie wrazenie, ze jest jakas dodatkowa oplata a tez pewnie mnożniki spore.
Ale w Rzeszowie to chyba nie funkcjonuje, jeździłem sporo jako kierowca przez ostatnie dwa lata i nie istniała jako tako dodatkowa opłata. Ale rok już nie jeżdżę - mogło się tez coś zmienić.
  • Odpowiedz