Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TLDR Przewaliłem na laski do towarzystwa 23k w 2,5 miesiąca. Nie polecam.

Trochę się naczytałem różnych for, tagu #divyzwykopem reddita, garsoniery itp. i postanowiłem wziąć swoje blisko 30 letnie prawictwo we własne ręce. Miałem odłożone równe 20k na czarną godzinę. Jednak widmo czarodzieja siedziało mocno na bani i postanowiłem że 1/4 tej sumy przeznaczę na divy. Zaczęło się od zwykłego masażu za 300zł. Było ok ale trochę sztywno. Potem diva z dobrymi ogłoszeniami na garso za 400zł. Podobnie jak wcześniej. Fajnie ale bez szału. Stwierdziłem że potrzebuję prawdziwego gfe i zacząłem szukać utrzymanki. Poszła cała seria ogłoszeń na ponad 15 stronkach ogłoszeniowych lokalnych (niektóre płatne). Dostałem kilka wiadomości. Jedna od razu mnie zainteresowała bo ze zdjęciami. #!$%@? ładnymi zdjęciami. Dałem jej też swoje fotki i co mnie zdziwiło nie urwała kontaktu. Układ był taki że się zgodzi na 800zł/spotkanie 2 godzinne pod warunkiem że się będziemy spotykać minimum raz w tygodniu. Więc sobie wyliczyłem że styknie prawie na miesiąc i koniec zabawy. Pierwsze spotkanie i seks z nią w moim mieszkaniu to było coś w ogóle nie do porównania z tymi poprzednimi divami zwykłymi. Spuściłem się 2 razy i trzeci raz w nocy bo miałem sen jak mnie ujeżdża jędrne dupsko na które się wtedy sporo napatrzyłem przy odwróconym jeźdźcu. Nie będę jednak wchodził w szczegóły bo to nie jest ważne. Następne spotkanie miało być za tydzień a było na drugi dzień. Wystarczył jej jeden sms że sie nudzi i chętnie by wpadła na kolejne spotkanie. Potem nie minęło dużo czasu i były następne spotkania. Szybko przekroczyłem zakładany budżet 5k dwukrotnie. Jej to pasowało bo doiła mnie z kasy szybciutko. A nie byłem jakiś wymagajacy. Zwykły seks w kilku pozycjach, żadnych udziwnień. Szybko dochodziłem pierwszy raz potem sporo siedzenia i gadania i drugi raz juz sporo dłuższy ale bardziej leniwy. Kasa z kupki ubywała szybko więc chciałem nieco zwolnić ale jej to nie było na rękę. Nie chciałem przy niej wyjść na biedaka ale w końcu powiedziałem że to dla mnie za dużo kasy. Zgodziła się zejść z 800 na 500 ale pod warunkiem że będzie minimum 2 spotkania w tygodniu. Zgodziłem się. 20k się rozpłynęło. Potem jeszcze zacząłem dobierać z bieżącej pensji i skończyło się na ponad 23k w całym rozrachunku. A to było od pieprzonego czerwca do połowy sierpnia czyli niecałe 3 miesiące. Dalej nie mogę wymazać jej z pamięci. Nie zakochałem się w niej ani nie zauroczyłem. Ale czułem coś w rodzaju fomo że taka super ładna laska i można ją ten teges na różne sposoby. Że mogę sobie na niej poćwiczyć bo nigdy takiej ładnej nie znajdę nawet za kasę. Tyle się naczytałem w necie że ludzie zaliczali wtopy, byli oszukiwani albo pieprzyli brzydkie stare baby bo kłamały ze zdjęciami. Więc jak trafiłem taką idealną to nie potrafiłem z niej zrezygnować aż sama to chyba zrobiła bo w końcu przestała narzucać się i kontakt ucichł. Od 3 tygodni spokój. Pewnie doi teraz innego frajera takiego jak ja. A ja zostałem z myślą co bym mógł za te 20k kupić, gdzie jechać na wakacje. Odkładałem 2 lata a wydałem w 2 miesiące. Widocznie nie mam do tego psychy żeby skończyć w odpowiednim czasie. Jakbym miał wtedy 100k to i pewnie tyle bym na nią wydał.

#frajer #przegryw #roksa #gfe #sponsoring #utrzymanka #seks #sekszakase #platnyseks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
@Echo225:

Ciekawe, co Ty będziesz wspominał na łożu śmierci

Każdy ma inne pragnienia i dążenia, niech każdy dąży do tego co mu sprawia radość.

Szkoda tylko nieswiadomych kobiet,

Po pierwsze zawsze świadome i pełnoletnie, i same potrafiły podjąć decyzję o sobie.
Po drugie kim ty jesteś żeby innych osądzać?
@Tata_Kasi: Ty się pisze z dużej, jak się z kimś dyskutuje. A ja pisałam o oklamywanych kobietach, żonach, partnerkach i mamachKasi. #!$%@? i ich moralność oraz zdrowie mnie nie interesuje.
@Echo225:

Ty się pisze z dużej, jak się z kimś dyskutuje

Większość ludzi już nie zwraca na to uwagi, ale uszanuję.

pisałam o oklamywanych kobietach, żonach, partnerkach i mamachKasi

Czyli o partnerkach które są zdradzane przez mężów z seksworkerkami. No to jest poważny problem, jednak on nie dotyczył OP, bo on jest singlem i do niedawna był prawiczkiem.
@Tata_Kasi: Ja pisałam ogólnie. A Ty polecasz innym, aby właśnie w taki sposób postępowali, a wielu jest takich, którzy zdradzają nieświadome kobiety i następnie zarażają je np. chlamydią czy HPV, co kobieta może przypłacić brakiem potomstwa czy nawet śmiercią. Doradzanie innym to jest odpowiedzialność.
@Echo225:

A Ty polecasz innym, aby właśnie w taki sposób postępowali

Nie innym tylko temu jednemu OP który dopiero co był prawiczkiem i jest nadal singlem. Do tego polecam mu szukać dziewicy lub bardzo mało doświadczonej żeby właśnie ograniczyć ryzyko.
A Ty właśnie czytasz to co chcesz. Nienawidzisz że są kobiety które pracują jako seksworkerki i wszędzie widzisz jeden syf. A ze mną jest właśnie na odwrót, bo wiele razy tutaj
@mirko_anonim jakby mnie jakaś laska kręciła to też bym mógł spokojnie na nią wydać tyle co Ty, w zasadzie nie mam za bardzo na co wydawać. Ale musiałbym coś do niej czuć, a nie tylko ruchać ładne, zgrabne ciało.
@Tata_Kasi: Czy nienawidzę? Raczej gardzę. Użytkownikami tym bardziej. Czytałam niemal wszystkie Twoje wypowiedzi na tym portalu, więc wiem, że nie tylko tu polecałeś takie postępowanie. Facet z anonima może poznać kogoś na stałe, do związku i założenia rodziny i nieświadomie przenieść zakażenie od tej "utrzymanki" na swoją kobietę- bo spał bez gumy z kobietą gościnną w kroku. Dziewica jest dziewicą do momentu rozdziewiczenia. Kiedy opuszcza Twoje mieszkanie, a wraca po tygodniu,
Facet z anonima może poznać kogoś na stałe, do związku i założenia rodziny i nieświadomie przenieść zakażenie od tej "utrzymanki" na swoją kobietę


@Echo225: to prawda, on podejmuje to ryzyko. Wszystko co robimy w życiu niesie ze sobą ryzyko.

Kiedy opuszcza Twoje mieszkanie, a wraca po tygodniu, jak sprawdzisz, czy nie dawała w międzyczasie komuś bez gumy

Znowu tu jest ryzyko, jednak można je ograniczać. Można poznać taką dziewczynę i jej
@Tata_Kasi: No tak, każdy decyduje o swoim losie, o ile jest tego świadomy. Kobieta czy mężczyzna zresztą, którzy ufają drugiej stronie, bo kochają, a sami są okłamywani i narażani na ryzyko, takiego wyboru nie mają... Ktoś decyduje za nich. Z tej dwójki akurat kobieta ma wielokrotnie większe szanse na złapanie czegoś w prezencie z racji budowy anatomicznej i niestety są to groźne dla jej zdrowia, życia oraz zdrowia i życia jej
Z tej dwójki akurat kobieta ma wielokrotnie większe szanse na złapanie czegoś w prezencie z racji budowy anatomicznej


@Echo225: dobra ale nie obwiniają facetów którzy sponsorują za ten stan rzeczy. Dużo bardziej ryzykowne zachowanie to polskie laski które bardzo chętnie dają przybyszom z Afryki i innych śmieciowych krajów. Jakoś czarni i sniadzi znajdują dziewczyny do seksu bez żadnego problemu, co weekend to inna. A Ty będziesz na garstce sponsorów psy wieszać?
Prawda że często nie będziesz mieć pewności, (chyba że się zdarzy że będzie krwawić)

Wiele możesz poznać po zachowaniu laski, i jeśli przyzna że tak jest mimo że nic na tym nie zyskuje to można uwierzyć.

Co do szarych myszek to mógłbyś się zdziwić ;)


@Tata_Kasi: Chcesz brać dziewicę i robić z niej szmatę za pieniądze? Aha. Poza tym naprawdę myślisz, że można mieć laskę za pieniądze na wyłączność? Jeśli ona
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: No i spoko. Sam kilka miesięcy temu widziałem się z dziewczyną (która za sobą miała jedynie kilka spotkań w takim formacie) na spotkaniu w hotelu; leciał klasyk i anal bez gumki :D ma być fajnie, a nie w gumie / ograniczając się. Zresztą szansa na złapanie czegoś jest i tak minimalna. Tylko ja prawiczkiem nie jestem + jestem o jakieś 5 lat młodszy od Ciebie; mogłeś
@Tata_Kasi: Nie szukam przyczyn chorób, są od tego instytucje. A winni są wszyscy podejmujący ryzykowne zachowania seksualne, w tym Ty, Twoje utrzymanki, korzystający z Twoich nieodpowiedzialnych rad, zdradzający, puszczalskie laski i inni.