Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: jakiś macaniec to jest a nie taniec, dla singli spoko bo można się zbliżyć, ale ja mimo iż nie jestem toksycznym zazdrośnikiem, to jednak nie chciałbym żeby moja partnerka po kiełbasie smyrała innych facetów. Mnie zastanawia czemu akurat taki taniec muszą wybierać, podczas gdy jest wiele innych mniej "inwazyjnych" - raczej chodzi im po głowie przygoda, a nie zwykłe tańce wywijańce?
  • Odpowiedz
  • 103
@KniazZvyrdas: #!$%@?, jej mąż ma jeden z najcięższych okresów w karierze a ta zamiast go wspierac na trybunach to w tym czasie #!$%@? tańczy i bawi się z alvaro w Hiszpanii. Nikt mi nie powie ze to jest normalna sytuacja xd
  • Odpowiedz
@KniazZvyrdas: Powiedz czy to nie są fejki? Na koncie Lewandowskiej nie ma takiej relacji a konto które niby tu udostępniła ma 70 followersow i nie wyglada na jakies sensowne. Więc albo lewa kasuje relacje albo to fejki, a wszyscy się ekscytują
  • Odpowiedz
@KniazZvyrdas: nie chodzi nawet o to, czy popuściła, bo wszystko wskazuje na to, że popuściła temu typowi ze zdjęć.
Chodzi o to, że ona to publicznie sugeruje, czy wręcz się tym chwali w internecie.

Jak tak dalej pójdzie, to Robercik skończy jak Will Smith, tłumacząc w wywiadzie zdrady swojej żony.
  • Odpowiedz
@Speedy1234: Tak, ale chyba nie zniknęły przez to że kasuje tylko po prostu minęło 24h co sugeruje, że ta imprezka nie była wczoraj, wiec tak czy inaczej wykopki przesadzają. Chociaż ciekawe te perypetie Ani, jestem ciekaw dalszego rozwoju wydarzeń :D
  • Odpowiedz