Wpis z mikrobloga

A może Anka rzeczywiście popuściła szpary jakiemuś Hiszpanowi. Lewy o tym wie ale wybaczył cuck jeden żeby dalej zgrywać publicznie ideał. Ale zżera go to od środka plus internet cały czas się śmieje z tego co tak naprawdę już się wydarzyło. Dlatego gra jakby mu kosmici ukradli talent.

#mecz #lewandowski #lewandowska #p0lka #bachata #fcbarcelona
KniazZvyrdas - A może Anka rzeczywiście popuściła szpary jakiemuś Hiszpanowi. Lewy o ...

źródło: temp_file36502361976536050

Pobierz
  • 24
@PodniebnyMurzyn: jakiś macaniec to jest a nie taniec, dla singli spoko bo można się zbliżyć, ale ja mimo iż nie jestem toksycznym zazdrośnikiem, to jednak nie chciałbym żeby moja partnerka po kiełbasie smyrała innych facetów. Mnie zastanawia czemu akurat taki taniec muszą wybierać, podczas gdy jest wiele innych mniej "inwazyjnych" - raczej chodzi im po głowie przygoda, a nie zwykłe tańce wywijańce?
@Speedy1234: Tak, ale chyba nie zniknęły przez to że kasuje tylko po prostu minęło 24h co sugeruje, że ta imprezka nie była wczoraj, wiec tak czy inaczej wykopki przesadzają. Chociaż ciekawe te perypetie Ani, jestem ciekaw dalszego rozwoju wydarzeń :D