Wpis z mikrobloga

To co stało się na jednym z moich rachunków maklerskich po tym co zrobił Jaszczomp było po prostu potworne. Nie oszukujmy się. Nikt z was by tego nie przetrwał psychicznie i fizycznie. Tylko ja jestem w stanie.


@Ynfluencer: a co sie stalo? ja nie na biezaco
@Krafti: W skrócie to glapa odwalił maniane i obniżył stopy procentowe, ale nie o 0,25 tylko o 0,75 w okresie dwucyfrowej inflacji.

To co robili do tej pory było chore, ale to co zrobili teraz to już jest czyste szaleństwo.

To co mnie spotkało za rządów PiS było tak potworne, że serio, gdybyście wy tego doświadczyli to by was już odwiedzali bliscy ja cmentarzu. Od początku rządzenia PiS jestem 0,5 miliona
@Ynfluencer: biedaczek, może teraz nie pojedziesz do dubaja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wiesz a tak serio, to mam zero szacunku do Ciebie, no ja przepraszam bardzo, znam ludzi co pracuja caly dzien zeby splacac dlugi ktore wzial na nich bijący ich partner. Ale wiadomo ty masz ciezko bo zostało ci tylko kilka milionów. Ja też jestem bogaty i tez mnie boli dupa ze rzadzi pis ale nie
@inwestorek11: Ja tych pieniędzy nie zdobyłem po znajomości. Tylko ciężką, wieloletnia pracą w warunkach tak potwornych, że ludzie trafiają stamtąd na psychiatryczne.

Więc nie smaruj mi tu o jakichś nieodpowiedzialnych ludziach, czy laskach, które wybrały sobie bad boya w tatuażach i mają pretensje.

To ja tu cierpię, bo całe życie tyralem na nich i na siebie. Na moich barkach się ten system opiera, więc trochę szacunku, bo bez takich ludzi jak
@inwestorek11: Żeby mieć kapitał i mieć za co klikać buy czy sell muszę zapiertalać w kołchozie, w którym warunki są na granicy okrucieństwa i sadyzmu, a doświadczenia psychiczne jakich tam codziennie zaznaje to najgłębszą otchłań cierpień jakie można sobie wyobrazić.

Coś czego pisowskie nieroby nigdy nie doświadczyły, więc niech mnie nie umoralniają.
@inwestorek11: A jakbyś Ty do tych innych podchodził jakbyś widział od kilkudziesięciu lat jak ty rano jedziesz do pracy, gdzie przeżywasz tak potworne piekło, że nie jesteś sobie w stanie wyobrazić, a wyborcy PiS wracają sobie ze szluga w gębie i bananem w ryju z nocnej popijawy i śmieją się z takich jak ja, bo nie przepracowali dnia w życiu?

Jakbyś się czuł jakbyś ty zapiertalał w korpo w terrorze, mobbingu,
@szejas: Jak chcesz się dowiedzieć na temat tego jak jest z czymś u mnie w kołchozie to wyobraź sobie najgorszy możliwy wariant i załóż go w każdym przypadku, a będzie się zgadzać.