Wpis z mikrobloga

Nie wierze w to co czytam xDD
Sekta Thermomixiarzy która dała się wydymać na 6k plus 200 zł abonamentu za #!$%@? robot kuchenny a właściwie garnek z wyświetlaczem i wifi twierdzi że wykopki mają ból dupy bo ich nie stać xdd
Ej głąby, ale nikt tutaj poza wami nie ma żadnego bólu dupy tylko ma z was srogą beke że daliście się tak wydymać przez MLMowców xD

#thermomix #frajerzyzmlm #mlm #bekazpodludzi
  • 24
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: 6tys to dużo za garnek z wifi? Przecież to jakieś grosze co z jednej wypłaty zostają, żeby się rzucać o takie drobne? Nie rozumiem tej wojny, to nie 50 tysięcy co musisz zbierać pół roku żeby coś kupić więc dlaczego ktoś miałby sobie nie kupić takiego thermomixa?
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 nie, można normalnie używać, tylko trzeba ręcznie wprowadzać np. długość mieszania i sile obrotów, a tak to idzie automatycznie z przepisu. Sama mam akurat Lidlomixa i korzystając z innych przepisów niż tych z bazy Lidla też muszę ręcznie ustawiać.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 są przepisy w bazie, nie ma subskrypcji. Do tego w najnowszej wersji każdy może wprowadzić swój przepis i go udostępnić publicznie, także ta baza się mocno rozrasta. Zaletą thermomixa w stosunku do Lidlomixa jest rozmiar (lidlomix jest 2x większy) i ma trochę mocniejszy silnik (przykładowo jak masz w przepisie thermomixowym żeby siekać coś na mocy 3 to na Lidlomixie ustawiasz 4). No ale jest 2-3x tańszy niż thermomix xD
  • Odpowiedz
  • 20
@fff112: problemem jest dawanie przyzwolenia na takie scamy xD
Jeśli społeczeństwo da przyzwolenie na takie scamy to niedługo będziemy co drugi produkt grubo przepłacać czyli dawać się dymać bez mydła xD
W dodatku MLMowo-sekciarska metoda sprzedaży powinna być powszechnie potępiana i wyśmiewana
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody jednak masz ból dupy. Kupiłem żonie to gowno i wcale się nad tym nie zastanawiam. Dla Ciebie jest to życiowy majątek, ale dla innych kolejny gadżet w domu i srać na to, czy będzie używany.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: nie, można normalnie używać. W thermomixie jest baza podstawowych przepisów, razem z narzędziem dostaje się też książkę kucharską, która pokazuje, co można robić. Plus jest przepisownia.
Ja osobiście mam tę subskrypcję, bo nie chce mi się bawić w ustawianie ręczne, poza tym, ta baza jest nieustannie poszerzana, dużo nowych kolekcji wychodzi plus mogę korzystać z przepisów z innych krajów. W szczególności kuchnia francuska jest genialnie przedstawiona.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: niech ten garnek kosztuje nawet 15k. Ale niech stoi w sklepie z agd, a nie jakieś pokazy magii. To jak byś chciał kupić tv i nie możesz tego zrobić z pominięciem jakiegoś seansu wspólnie z naganiaczem np. wiadomości TVP z cholecka.
  • Odpowiedz
@PlatynowyBazant: ale przecież możesz zadzwonic do przedstawiciela i go kupić bez tego całego cyrku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją droga znajoma kiedyś kupowała termomixa wlasnie z pokazem, zaprosiła rodziców, znajomych i ja byłem bardzo zadowolony (powaznie) baba ze swoich produktów zrobiła nam przystawki, drugie danie, deser jakieś soki masło bułeczki xD
Ja oczywiście nie kupiłem ale po tym pokazie jestem zdecydowanie przychylniejszy
  • Odpowiedz
problemem jest dawanie przyzwolenia na takie scamy xD

Jeśli społeczeństwo da przyzwolenie na takie scamy to niedługo będziemy co drugi produkt grubo przepłacać czyli dawać się dymać bez mydła xD


@NaczelnyWoody: ja pieprzę, co za cope... wyjdź może na świeże powietrze zamiast spamować mirko.
Idź walcz ze scamem pod marką Patek Philippe, nie możemy dawać przyzwolenia na zegarki za pół miliona
  • Odpowiedz