Wpis z mikrobloga

  • 360
@tangens_kutangens: warto wyciągnąć wnioski i przy urnie wyborczej podjąć właściwą i przemyślana decyzję. Za zaistniałą sytuację odpowiadają politycy którzy naciskają na wojskowych. Jak widać to Ci na pierwszej linii ponoszą konsekwencje. To co wyszło na wierzch w ostatnich dniach powinno z natychmiastowym skutkiem doprowadzić do niejednej dymisji w rządzie.
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens: Jak się muszą czuć Ci żołnierze, stoisz na granicy, banda dzikusów atakuje granicę twojego kraju, a Ty możesz tylko stać i liczyć że nic Ci się nie stanie. Jak zareagujesz to Cię skują i zrobią z Ciebie zbrodniarza. Chory kraj.
  • Odpowiedz
Człowiek umarł w imię ideałów bandy polityków i TFU celebrytów.


@Grzesiok: o czym ty bredzisz. Do wojska teraz przecież trzeba chcieć iść, nikt go tam na siłę nie ciągnął. Od lat trąbi się o 'wojnie hybrydowej' na granicy. Wiedział dobrze, gdzie idzie i po co, liczył na lepszy żołd, szybszą emeryturę a spotkał go typowy los uczestnika wojny, znany od tysięcy lat.
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens #!$%@? zostać zamordowanym bo twój rząd to #!$%@?. Nawet porządnego muru nie zbudowali w klimatach egipskich. Pewnie teraz w lasach trwa święto bo zabili żołnierza i w sumie mogą kolejnego zabić. Co im grozi za to? Izrael przynajmniej miał jaja odpowiedź a u nas zaraz bẹdzie malowanie kredą i zbijanie kapitału politycznego nad trumną.
  • Odpowiedz
@nO-C34: o właściwościwą decyzję tzn jaką, bom bardzo ciekaw? Może na ten sam PiS, który tych ludzi przemycał do Polski po cichu i lewymi umowami, których skalę poznamy dopiero za kilka miesięcy? Ten sam który w 5 lat zmienił polskie miasta w kolorowy jarmark na niespotykaną wcześniej skalę, wyłącznie dla zysku. Mam rozumieć, że gdyby to nie była granica i żołnierz ale zamach terrorystyczny w Warszawie to też związku przyczynowo-skutkowego
  • Odpowiedz
przy urnie wyborczej podjąć właściwą i przemyślana decyzję


@nO-C34: no #!$%@?, następny miłośnik demokracji XD

jaka to jest ta właściwa partia, która nakaże strzelać do ziemniaczanych ahmedów z białorusi, która nie będzie sprzedawała wiz do PL na afrykańskim rynku, wygoni bangladeskich pracowników z januszeksów oraz oprze się TFU JEWnijnej polityce migracyjnej?
  • Odpowiedz