Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle o scenariuszach rajskiego. Roch jest ewidentnie w dupie i jedyne co go może uratować to albo przekabacenie Kori na swoją stronę albo wylosowanie w szkatułce „zablokowania pary” przez Szymona. #hotelparadise
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@agahej: to może rzeczywiście Szymon będzie miał blokadę pary, bo wtedy praktycznie obojętnie kogo nie zablokuje to Roch tam podejdzie i będzie uratowany
  • Odpowiedz
@Rosalinea: O panie na bananie a co cię tak zawzięło na Roszka ,ha ha ha () a to się Rosia wq..ła
jak dla mnie niech tam będzie ,coś się dzieje bo ta miągwa ze strachu o swoje dobre imię niezłe wirówki odstawia u innych
  • Odpowiedz
@Amikamamy: no niech sobie żyje w swojej bańce z myślą, że jest” nadzwyczajny inaczej”
#!$%@? mi do tego! Ale #!$%@? mnie jak ten poyebany Penisista z 4 edycji . No nic nie poradzę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Rosalinea: i tak trzymaj,mnie póki co lekko zaczął irytować ale te jego rozkimy mnie bawią widząc jak inni się nakręcają jego niestabilnością ha ha ha,cała grupa głupieje bo Roszek z przemyśleniami szaleje
  • Odpowiedz
  • 1
@faantasy
Jeśli Szymon będzie miał blokadę pary powinien zablokować Łucję i Rocha. Gorzej jeśli zechce pozostać w parze z cycoliną i zablokuje parę Kori i Kudłaty.... Zdaje się że nikt poza Alicją i samym zainteresowanym nie wie, że ta po cichu wzdycha do cipocha i nieświadomie może wyświadczyc im olbrzymią przysługę. Kornelia zadowolona bo zostaje ze swoim roszkiem a jednocześnie oboje w oczach grupy mają "czyste rączki". Pozostali lojalni wobec patrysia,
  • Odpowiedz
  • 2
@crazy_frog: Cipoch nie podejdzie do Łucji już, bo wie, ze ma u niej #!$%@?. Podejdzie wtedy to Bratz i ona go wybierze. Dwa razy w dzisiejszym odcinku było pokazane jak coś wspomina o parze z Rochem
  • Odpowiedz
@crazy_frog: dokładnie taki sam scenariusz bym widział, tzn chciał zobaczyć. Monisia racej nikt by nie wybrał, bo wiadomo, że na przeczekanie tylko. No chyba, że znowu (dziwi mnie, że dopiero w tym sezonie ludzie na to wpadli) ustalą sobie z kimś wymianę bezpieczeństwa. Jeżeli uczestnicy słyszeli o takich rozmowach, to blokada pary, to tylko strzał w kolano i prosta droga do znienawidzenia przez grupę. Coś czuje, że poleci Kudłaty.
  • Odpowiedz
@crazy_frog: no ich raczej nie zablokuje, bo kreują się na "mocną parę" i taka blokada nastawiła by wszystkich przeciwko niemu (bo co za gracz, bo jak śmiał, bo jak można mocną parę, bo cośtam), a nowy już widzi, jak grupa traktuje Łucję i wątpię, żeby sam się wystawił na celownik
  • Odpowiedz
@crazy_frog: nie widzę innej opcji, coś jak Nono z Uszatym. Bez wiadomo jakiej części w sypialni. Tylko immunitet albo konkurencja może jedno z nich odpulić. Tak czuje. Bo widać, że dogadują się pary przed rajskim na wypadek blokady.
  • Odpowiedz
@crazy_frog: z naszej perspektywy, to byłoby super zagranie, ale uczestnicy inaczej do tego podchodzą, może ze 2 razy sie zdarzyło, że ktoś ot tak sobie rozbił "najmocniejszą" parę (jak ta laska, co rozbiła parę Baśki), bo jednak każdy ma w głowie, że zdanie grupy ma znaczenie przy konkurencjach, głosowaniach, finale - więc mało kto chce zrobić show kosztem podpadnięcia większości.
Co innego działać w bielszych rękawiczkach, jak np koedy trzeba
  • Odpowiedz
@faantasy: Dokładnie. Łoniak Junior najlepiej by zrobił jakby zablokował parę Cyca i Cipocha. Ale nikt praktycznie tam nie wie o tym, że Kornelia jest jego ostatnią deską ratunku przy palącej się dupie, więc do takiej blokady raczej nie dojdzie (jeśli by ją w ogóle wylosował).
  • Odpowiedz