Wpis z mikrobloga

@biauekWladcaJajek: Jeżeli wiążesz z nią jakąkolwiek przyszłość to kup jej coś lepszego bo tej zimy zostanie z tego samochodu sito xD

@przemd11:

było coś takiego do malowania statków ale nie przypomnę sobie nazwy


Jestem w branży i z tego co mi wiadomo odnośnie statków to są zabezpieczane przed korozja elektromechaniczną. Wtedy stosuje się głównie ochronę katodową.
@biauekWladcaJajek: ja to tak wygląda to ja bym się przyjrzał dokładniej stanowi blacharskiemu, bo może się okazać że nie opłaca się inwestować i gdzieś już puszcza albo puściło. rurkę trzeba było wyjąć i polepić, zamiast dawać nową.
cortanin f świetnie sobie z czymś takim poradzi.
@biauekWladcaJajek: jak masz kompresor to kup se jakiś pistolet do piaskowania w obi i do gołego piochem i na to dobry epoksyd. Ale roboty z tym jest od #!$%@?, jeszcze te mastyki zdejmować potem nakładać, nie będzie ci się chciało
@przemd11 @citron stosowaliscie to kiedys? bardzo jest gęsta i trzeba nakladac pędzlem czy mozna to cudo podłączyć pod pistolet? dobrze to kryje? Pierwszy raz slysze o tym wynalazku a znalazłbym kilka zastosowań ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
skoro tak uważasz to powodzenia z odkręceniem śruby wahacza


@Bodzias1844: a czy to jest jakiś wyznacznik stanu samochodu? samochód z pierwszego zdjęcia to toyota z 2003 roku. wymieniałem wahacze w dużo starszym aucie, gdzie jeden wahacz był tak przeżarty, że złożył się w pół (foto załączam) i jakoś dało radę odkręcić bez problemu. a jak nie to zawsze mam pod ręką szlifierkę kątową. pytam was o zabezpieczenie przed rdzą, a wy
biauekWladcaJajek - > skoro tak uważasz to powodzenia z odkręceniem śruby wahacza

@B...

źródło: IMG_20181209_123833

Pobierz