Wpis z mikrobloga

@Slodkazielonka

#gownowpis #broda

Nie wiem jak wy, ale mnie już denerwuje moda na brody. Co drugi facet chodzi z brodą i chyba myśli, że wygląda jak jakiś wiking. A wygląda jak menel. Najgorsze, to te wystylizowane, itp. Ble.


A mnie denerwuje moda na gładkie ryje. I co? I jajco, bo to moja, g---o warta opinia na temat rzeczywistości.
  • Odpowiedz
dihydrotestosteronu i wcale nie musi, to nie jest takie jednoznaczne, że chłop co ma dużo testosteronu będzie łysy


@larine: No to jak to wiesz, to wiedz, że broda też często obrywa łysieniem, a czasami wystarczy jakakolwiek ilość testosteronu, żeby ktoś kompletnie wyłysiał w wieku 23 lat, zostawiając gęstą brodą i się nie dowiesz ile ma taka osoba testosteronu, a może też być odwrotnie, mieć dużo testosteronu, gęste włosy i kiepską
  • Odpowiedz
który facet ma dużo testosteronu, bo jak mu nie rośnie broda, to znaczy że ma mało


@larine: Mit obalony lata temu, to zależy głównie od genów. Swoją drogą masz dziesiątki znanych aktorów którzy nie mają pełnej brody albo zamiast tego łoniaki a i tak połowa populacji kobiet by zrobiła wszystko by popuścić im szpary
  • Odpowiedz
@Slodkazielonka: ja akurat lubię zarost u faceta. Wiadomo, że każdemu pasuje co innego, ale zwykle zwracam uwagę na mężczyzn z zadbaną brodą. Mam podobnie z długimi włosami - nawet mój narzeczony jak widzi na mieście takich długowłosych to mi zwraca na nich uwagę, że "o, w Twoim stylu tam idzie" xD Gusta są różne i jednym pasuje, innym nie. Skoro nie lubisz, to się gól, ale daj żyć innym. Gdzie
  • Odpowiedz