Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #typowyrozowypasek #zwiazki #zalesie
Właśnie różowa mi wysłala zdjęcie, jak moim seatem leonem wjechała w słupek na parkingu.

Nie muszę nikomu tłumaczyć jak będzie wyglądał scenariusz dzisiejszego dnia.

Baby są takie żałosne.

Dam znać jutro, czy oblodziła bez pytania, proszenia, itp.

Z własnej inicjatywa nagle pomyślała:

"ale mam ochotę zrobić ci loda jak oglądasz 3 odcinek 2 sezonu tego super serialu na netflixie"

To właśnie powie jej mózgu.
  • 62
  • Odpowiedz
@kodecss: może jej ex taki był i jej zostało bo uznała że na każdego faceta to działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą po twoich komentarzach śmiem twierdzić że to nie pierwszy raz gdy płaci seksem w zamian za wybaczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli tak to to twoja baba jest żałosna a nie wszystkie.
  • Odpowiedz
@kodecss: Ciesz się puki możesz. Później stwierdzi, że to twoja wina. Moja ex skończyło się paliwo w moim aucie gdzieś na trasie i stwierdziła, że to moja wina bo to mój obowiązek tankować moje auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 25
@kodecss: serio można żyć w związku, gdzie pierwszą myślą po uszkodzeniu auta jest to czy różowa zrobi mi loda xD?

Jakby moja jebnęła to bym ją uspokoił, bo to tylko auto i można wymienić zderzak czy pomalować. No ale to trzeba chyba mieć loda na co dzień, a nie czekać na okazje xD
  • Odpowiedz
@kodecss: nie doczytałem do końca, ale zobaczyłem, że stłuczka to pomyślałem, że na pewno będzie gała na zgode. Daj znać czy sama wyszła z inicjatywa
  • Odpowiedz
@kodecss: daj se siana za długo na wykopie siedzisz , daje Ci to o co Ty zawsze prosisz ja machnęłam ręką na taką sytuację i powiedziałem żeby się nie przejmowała , może braku oblodzenia poszukaj i Siebie może jak nie golisz czy nie myjesz bo to różnie w związkach bywa
  • Odpowiedz
@Hejkapi nie podoba mi się jak odnosisz się do różowej. Każdemu może się zdarzyć takie coś, nawet Kubica #!$%@? kołem jak wyjeżdżał z garażu. Ale muszę też docenić ripostę, pojechałeś koleżankę tutaj ładnie.
  • Odpowiedz