Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #typowyrozowypasek #zwiazki #zalesie
Właśnie różowa mi wysłala zdjęcie, jak moim seatem leonem wjechała w słupek na parkingu.

Nie muszę nikomu tłumaczyć jak będzie wyglądał scenariusz dzisiejszego dnia.

Baby są takie żałosne.

Dam znać jutro, czy oblodziła bez pytania, proszenia, itp.

Z własnej inicjatywa nagle pomyślała:

"ale mam ochotę zrobić ci loda jak oglądasz 3 odcinek 2 sezonu tego super serialu na netflixie"

To właśnie powie jej mózgu.
  • 62
"ale mam ochotę zrobić ci loda jak oglądasz 3 odcinek 2 sezonu tego super serialu na netflixie"


@kodecss:

Co xDDD to jakiś bait?

Baby są takie żałosne.


Typowy wykopek jest typowy. "Jam jest mężczyzna, istota która wyżej sra niż doopę ma. Uważam że baby są żałosne a my mężczyźni wspaniali i wszyscy ludzie na świecie mają obowiązek się ze mną zgodzić."

Ciekawe czy masz na tyle odwagi by powiedzieć różowej jak
  • 18
@AlienFromWenus: Ale po co mi odwaga, ja się nie żale.
Ja po prostu mówię jak dzisiaj będzie wyglądał mój dzień.

Baa jestem nawet tego pewien, że rzesza was, silnych niezależnych kobieta, zachowuje się tak samo...
#!$%@? coś w prawdziwym życiu i potem pomyśli, że świetnym zadośćuczynieniem i naprawą błędów/swojej głupoty będzie zrobienie loda swojemu partnerowi.
#!$%@? coś w prawdziwym życiu i potem pomyśli, że świetnym zadośćuczynieniem i naprawą błędów/swojej głupoty będzie zrobienie loda swojemu partnerowi.


@kodecss: może w przypadku Twojej partnerki tak to działa. Moja nie wjeżdża w nic naszymi autami. A jak uszkodzi coś w pożyczonym aucie to umie sobie poradzić.
%@? coś w prawdziwym życiu i potem pomyśli, że świetnym zadośćuczynieniem i naprawą błędów/swojej głupoty będzie zrobienie loda swojemu partnerowi


@kodecss:

No skoro tak myślą to chyba dlatego że to działa? Ewentualnie zamiast gały to jakiś dobry obiad.