Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: ja zawsze kupuje z gałązkami i nie dlatego, że tak wypada tylko po prostu pomidor na gałązce jest dłużej świeży w lodówce. Taki na gałązce potrafi przeleżeć z tydzień a taki oberwany to po paru dniach robi się miekki.
@OCIEBATON: musze zglosic na policje ze mnie kasjerki okradaja codziennie na te 2-3 grosze bo mi się nie chce czekać aż mi wydadzą pełną resztę. Albo mnie muszą zgłosić i kasjerkę za to że nie dopłaciłem paru groszy. Naprawdę weź sie zastanow nad swoim zyciem, ludzie naprawdę mają większe zmartwienia niż 3 grosze na 10g gałęzi od pomidora. W tym kraju można #!$%@? sklep z 800zł i jest to wykroczenie a
@OCIEBATON: nadal to lepiej niż być kurpiem.
Ciekawe w której biedronce potulnie mówisz mi dzień dobry. Zbyt wielu was przegrywow tam nie ma, obstawiam Pstrowskiego, bo tam jest taki wyglądający na posiadacza konta na elitarnym portalu :)
@Dziki_czoug XD no mówiłem że malutki polaczek. Idzie do biedronki żeby jemu, panowi, mówili dzień dobry bo mu brygadzista Janusz jedyne co mówi to żeby szybciej #!$%@?ł

Jesteś malutkim zakompleksionym człowieczkiem
@OCIEBATON ło ty to musisz mieć ciekawe życie, że interesuje Cię gałązka od pomidorów. Ilość wykałaczek w pudełku też jest raka interesująca ? Liczyłeś kiedyś cukier ?