Wpis z mikrobloga

  • 7
@OCIEBATON do czego bijesz?
Nie szkoda mi tych 5groszy na kilogramie, po prostu wywalam zbędny odpad. Dla mnie to bez różnicy ,a jakby były pomidory na sztuki też bym obrywal galazki
  • Odpowiedz
  • 11
@aryaa do tego że pomidory gałązka sa Sprzedawane z gałązką. To tak jakbyś obierał banany przed kupnem. Ananasa czy arbuza XD. Bo przecież nie jesz tego to po co ci zbędny odpad.

Kup pełny towar i potem sobie rób z nim co chcesz
  • Odpowiedz
  • 11
@OCIEBATON widać że dopiero co zacząłeś robić zakupy w życiu. Ja się będę upierał przy swoim. Kupuję pomidory , nie gałązki . poza tym jak wpakujesz 2kg lub więcej do siatki to pomidory od gałązek się uszkodzą.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: ja też odrywam gałązki

gałązki dziurawią jednorazówkę a nie lubię zbierać i jeść pomidorów z ziemi

do tego gałązki potrafią dziurawić inne pomidory w siatce i potem będą się szybciej psuły

zrób kiedyś samodzielnie zakupy to może nauczysz się tego i owego a nie będziesz ludzi wyśmiewał w necie
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Ty chłopie masz problem z czytaniem? Któryś typ z kolei próbuje wytlumaczyć, że gałązki sa irytujące, bo dziurawią jednorazówkę, do tego przy większej ilości bez sensu zajmują miejsce a ten będzie się upierał, że ktoś chce 5 gr oszczędzić i cebula. Typie, ja mam w dupie 5 groszy, 10 czy 50, mam ochotę kupić ten rodzaj pomidora, to kupuję ten, a nie "inne bez gałązki".
  • Odpowiedz
  • 9
@RyanWolf lubisz okradać sklepy które płacą za pełen produkt z gałązką a ty sobie ja #!$%@? przed zważeniem produktu który kupujesz? W osiedlowych sklepach też tak robisz?
  • Odpowiedz
  • 10
@OCIEBATON: popieram cię. Mnie też wkurzają wszyscy usuwający gałązki. Nawet z typowych pomidorów wyrywają ogonki żeby 5 groszy więcej nie było na rachunku. Widziałam nawet, że kapustę obrywają z wierzchnich liści żeby mniej wazyła a potem burdel w skrzynce zostaje. Nawet z kalafiora co na sztuki jest potrafią obrywać a potem to zostaje zanim pracownik nie sprzątnie. Nie wiem co to ludziom daje ale mnie wkurza
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: też odrywam, bo to śmieć który i tak wywalę. Oszczędność rzędu 5groszy nie robi mi różnicy, ale widzę że dla niektórych to srogi pieniądz skoro kręcisz o to gownoburze:))))
  • Odpowiedz