Wpis z mikrobloga

#hotelparadise w kolejnym odcinku znów Lucja winna - w zapowiedzi fałszywy Patryk znów coś na nią gadał, ze niby nie szuka uczuciowej pary a mocnej pary (?) No heloł ?!?! Chyba po to tam są? I te łaski zapatrzone w tego Rocha jak uczennice w podstawówce na nowego wuefistę.
Roch ewidentnie do Łucji nie chce, jakoś jak odzywa się do niej to tak jakby mimo jego wyuczonych dobrych manier - bez szacunku, raczej prześmiewczo.
  • 8
@Joanpav: Mnie się wydaje, że Patrykowi chodziło o to, że Łucja w rozmowach nacisk kładzie na "mocną parę" a nie po prostu dobrą relację z drugim człowiekiem na początek. Ubiera to w słowa tak jakby tylko na grze jej zależało. Wiadomo, po to tam są między innymi, ale tym ona go chyba denerwuje. Może chłopina chciałby miłej znajomości i przy okazji dobrej pary z jakimś potencjałem w grze. A nie że
@Czczanoga: Tak, ale wciąż mniejszy niż miała Łucja. Najbardziej mi się podobała jej reakcja jak on jej powiedział, że i tak na poprzednim rajskim raczej wybrałby Kornelię. Ona wtedy odpowiedziała: "Ale poradziłam sobie". I myślę, że ta dziewczyna jednak przesadza z samozachwytem. Nie "poradziła sobie", tylko w skrzynce dostała immunitet od produkcji. Ona nawet go nie wywalczyła w konkurencji, tylko dostała w prezencie. Zero refleksji, że gdyby nie to, to ona