Wpis z mikrobloga

Konfie spada, Pisowi wzrosło, dziwne dziwne


@9Japko9: normalne. Konfa odbiera PISowi elektorat i to bardzo dobrze.

Ludzie się wypominają, że jakaś część wyborców Bosaka w drugiej turze głosowała na Dudę. A to wolelibyście, żeby głosowali na pierwszej również w pierwszej turze? Wyrozumiecie, że po prostu w Polsce są ludzie o poglądach narodowych i tego się nie zmieni? Trzeba ich odciągnąć od PISu i zabrać im wyborców. Ale neuropki robią wszystko, żeby
@rales:

teraz srednie sondazowe nie beda mialy duzo sensu jako ze pis podkreca w swoich sondazowniach, 40%, 50% a i 60% sie znajdzie prosze pana, tak powiesz


I dlatego powinienes ignorowac najwyzsze i najnizsze sadaze dla kazdej partii
@Bomfastic Nie rań mnie proszę. Widziałeś występy tych ludzi? Przecież to są ludzie z zaburzeniami, którzy chcą odebrać Ci jakąkolwiek wolność. Już lepiej oddać pusty głos, niż zagłosować na tych antypolskich komunistów.
@Nanuno nope, zagłosować na kogoś muszę. A nie chce głosować na ludzi, którzy chcą mi ustawiać życie pod dyktando swojej religii. I samo to sprawia, że do wyboru zostaje mi tylko lewica
@Bomfastic Przecież Lewica to najwięksi zamordyści jacy są na polskiej scenie politycznej. Oni dopiero będą ustawiać ci życie ubierając to w chwytliwe hasła takie jak ochrona planety, ochrona środowiska, otwartość, tolerancja, wolność itp.
@Nanuno cóż trzymam kciuki żeby faktycznie chodziło o ochronę planety, środowiska, otwartość, tolerancję i wolność. Bo żadna inna partia nawet takich haseł nie stosuje XD