Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

SIERPIEŃ 2023

1. Prawo i Sprawiedliwość - 35% - 197 mandatów (⬆ 1,3%)
2. Koalicja Obywatelska - 29,4% - 156 mandatów (⬆ 0,3%)
3. Konfederacja - 10,2% - 44 mandaty (⬇ 2,3%)
4. Trzecia Droga - 9,5% - 34 mandaty (⬇ 0,1%)
5. Lewica - 8,2% - 28 mandatów (⬇ 0,2%)

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

SIERPIEŃ 2023

1. Prawo i Sprawi...

źródło: canvas99

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@rales: mały tip: zmień kolejność na wykresie kołowym tak, aby łatwiej było porównać ewentualne koalicje: Lewica, KO, Trzecia Droga, PiS, Konfederacja będzie git
  • Odpowiedz
Ja szczerze mam to już w dupie. Zagłosuje na Tuska a jak PiS wygra to wyj3bane mam. Polacy będą klepać biedę dzięki swoim wyborom. Mi kasy nie brakuje a i w PL coraz rzadziej bywać będe.
  • Odpowiedz
@Mikizord: Bo te partie mają elektorat negatywny i ich połączenie nie gwarantuje zsumowania poparcia, popatrz na 3 drogę. PSL i Polska 2050 osobno mieli w sumie stabilnie 15 procent, po połączeniu się mają trudności z uzyskaniem 10%
  • Odpowiedz
@rales: 35% PiS .... Jedziemy Polacy Dawaj Janusz... Kto tyle doł, 30letni single wytrzymaja; daj wiecej obciazen. Daj juz to 800+ i krede 0%. Polak zwyczajny niewolniczy wytrzyma. DAWAJJJJ
  • Odpowiedz
@rales: teraz srednie sondazowe nie beda mialy duzo sensu jako ze pis podkreca w swoich sondazowniach, 40%, 50% a i 60% sie znajdzie prosze pana, tak powiesz
  • Odpowiedz
@rales: dodaj moze dla dziennikarskiej mireczkowej uczciwosci w przyszlym wpisie, ze przez pewne sondaze to moze byc niezbyt obiektywne

szkoda, zeby ktos sie zniechecil przez to
  • Odpowiedz