Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube widzę że ojwojtek robi loterię, w sumie spoko, lubie go, niech sobie zarobi ale z drugiej strony fajnie by było jakby te loterie się już skończyły a najlepiej jakby ktoś wielki się na tym przejechał idealnie to ktoś od #friz albo #budda ale na to trzeba będzie pewnie jeszcze poczekać, kto wie moze golas i #famemma albo #goats znowu coś ogarną.

Ciekawe czy budda ma udział czy znowu będzie płakać że ktoś nawet maszyn używa tych samych co on
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: Rusza cię losowanie a #!$%@? skrzynki okradające dzieciaczków? Moim zdaniem loterie są w miarę jakoś regulowanie prawnie co daje im jako tako gwarancje że są legitne a te skrzyneczki co na każdym filmiku masz przecież to okradanie w biały dzień. Wiem może temat oddalony ale jak już mamy czepiać się loterii to zacznijmy od większych gówien
  • Odpowiedz
@GibolXD: a gdzie napisalem cos o skrzynkach? to też gówno i powinno sie keydropa zamknąć natychmiast ale mi tu chodzi o loterię, wiem że to łatwy pieniądz dla kogoś kto ma zasięgi ale jednak wiekszosć widzów to dzieciaki które dadzą się nabrać na to że mogą coś wygrać
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Dla mnie wszystko co reklamują influencerzy czy celebryci, a doskonale zdają sobie sprawę, że to syf podchodzi pod naciąganie. I jest po ludzku niemoralne. Jak mają starszych odbiorców kij z tym, jak są głupi niech się dają. Ale dzieci już nie mogą za to, ze są dziećmi.
  • Odpowiedz