Wpis z mikrobloga

Nastoletnie wykopki właśnie się dowiedziały, że zgodnie z przepisami rodzice muszą powiadomić szkołę jeśli ich dziecko nie będzie brać udziału w jakiekolwiek wycieczce poza terenem szkoły, bo szkoła ponosi odpowiedzialność, kiedy dziecko jest pod ich opieką, i teraz razem z Gazetą Wyborczą kręcą aferę i płaczą jak katolicki szariat oblega ich twierdzę.
Przeklęty katotaliban nie daje żyć. Pamiętajcie nie głosować na ruskich Żydów katolików z Konfederacji, bo zakazują chodzenia na wagary.

#bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja #4konserwy #bekazkatoli #pedofilewiary (przy okazji przypominam, że moderacja banuje za znaleziska o skazanych pedofilach tęczowych, tymczasem nie ma żadnego problemu z tym tagiem i dodawaniu go do znalezisk które w żaden sposób nie są związane z pedofilią)
ibilon - Nastoletnie wykopki właśnie się dowiedziały, że zgodnie z przepisami rodzice...

źródło: Capture

Pobierz
  • 7
@ibilon: już #!$%@?ąc od tematu religii w szkole to tak jak mówisz - uczniowie są pod opieką szkoły/nauczyciela i to nic dziwnego że będzie sprawdzana obecność. Jeśli rodzic napisze zwolnienie to nikt problemu nie robi, tak samo jak nikt nie robi problemu żeby się z religii wypisać. Ale pamiętam jak u mnie w podbazie katechetka na pierwszej religii w tygodniu przy sprawdzaniu obecności wypytywała czy ktoś był w niedzielę w kościele
@ibilon: co za bzdury pleciesz? Msza jest zazwyczaj przed akademią szkolną rozpoczynającą rok. Dzieci są wówczas pod opieką rodziców, bo nie idą ze szkoły do kościoła, tylko z domu do kościoła, a później do szkoły.
że zgodnie z przepisami rodzice muszą powiadomić szkołę jeśli ich dziecko nie będzie brać udziału w jakiekolwiek wycieczce


@ibilon: A to dzieci rano idą do klas pod opiekę nauczycieli, sa liczone, sprawdzana obecność, i dopiero potem mają iść na mszę?
co za bzdury pleciesz? Msza jest zazwyczaj przed akademią szkolną rozpoczynającą rok. Dzieci są wówczas pod opieką rodziców, bo nie idą ze szkoły do kościoła, tylko z domu do kościoła, a później do szkoły.

@fizzly: U mnie w szkole zawsze była po.
@ibilon: Serio? U nas zawsze przed... być może to zależy od szkoły w takim razie. Natomiast jeśli była po to też po wyjściu ze szkoły (w drodze na mszę czy nie), dzieci już nie są pod opieką placówki.
@ibilon: #!$%@?ąć od tego konkretnego tematu, patrząc przez pryzmat czasu, to szkoła to piekło, zarówno dla uczniów jak i rodziców, wszystkie 3 etapy (podstawówka, liceum i studia), a nauczyciele to takie państwo w państwie. Czasem bywało mi ich żal, głównie z powodu zarobków, ale jak sobie pomyśle co oni wyprawiali, to finalnie żal mi ich tak samo jak policjantów, sanepidu, lekarzy i innych urzędników z budżetówki.