Wpis z mikrobloga

@cichy-spokojny-grzeczny: ale neet może być bardzo różny, najczęściej decyduje się na to osoba, która odłożyła sobie kase w normalnej pracy i postanawia sobie zrobić od niej kilkuletnią przerwę. Tu op akurat jest chyba jakiś chory, bo nie wyobrazam sobie, żeby zdrowy normalny chłop w wieku 33 lat musiał się posiłkować paczkami z mopsu. Neet to ma konsolkę, tv, najnowszego pcta i hajs, który sobie zarobił, żeby pobalować, albo leci na
  • Odpowiedz
też dostaję takie paczki, do tego zasiłek stały 720zł z mopsu bo mam żółte papiery a renta mi nie przysługuje, 31lvl here, jeszcze trochę pociągnę a po tym chyba baj baj świecie
  • Odpowiedz
@Barachloop jeżeli masz dwie sprawne ręce i nogi to pracę bez problemu znajdziesz choćby na budowie. Najlepiej się nad sobą użalać i siedzieć od rana do wieczora na internetach nic nie robiąc. Jak mnie dziewczyna zdradziła po 6 latach związku z moim przyjacielem to poszedłem do wojska, żeby mi całkiem nie odbijało i tam poznałem swoją żonę, z którą teraz mam 2 dzieci. Żadna kobieta nie będzie chciała nieroba co pobiera
  • Odpowiedz
@Matti28:

jeżeli masz dwie sprawne ręce i nogi to pracę bez problemu znajdziesz choćby na budowie. Najlepiej się nad sobą użalać i siedzieć


Po cholerę ms iść zapieprzac za minimalną skoro dostaje żarcie i pewnie jeszcze jakiś hajs? Pójdzie do roboty i mu pewnie odbiorą.
  • Odpowiedz
@Matti28: jak nie masz jakiejś dobrze płatnej, dającej satysfakcję pracy to bez sensu jest pracować. Ja to już bym wolał zdechnąć z głodu niż ciężko zasuwać za psi #!$%@? i patrzeć jak poza pełną michą gówno z tego mam, i jeszcze gardzą mną ustawione oskarki tylko dlatego że jestem prolem.
  • Odpowiedz