Wpis z mikrobloga

Miałem redukować i redukuję, niedługo będzie kolejny rzut flakonów. Niestety co bardziej niepokojące nawróciła choroba perfumowa w dodatku gust nieco mi się zmienił.
Tym razem szukam w perfumach róży. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości kompozycji.
MFK Oud Satin Mood wydaje mi się bardziej pasować kobietom ale róża jest tam piękna.
Może coś od Xerjoffa?
Przychodzi coś wam do głowy?

#perfumy
  • 34
  • Odpowiedz
@FELIX90: mi to nie siedzą te Aleksandrie, aczkolwiek dawno temu wąchałem, może dojrzałem.
Ale ogólnie dla mnie jakiekolwiek miksy Róża+Oud są mało noszalne i nie lubię. Lumiere noire to jest kompletnie inna para kaloszy, zajebisty sok.
  • Odpowiedz
  • 0
@dizzydom: cena nie jest taka zła. Po zapoznaniu się z perfumami od Roja, wiem, że warto zapłacić za taką jakość bo to zupełnie inne doznanie.
  • Odpowiedz
@FELIX90: alexandria ll wg mnie sztos, ale różna tam nie jest jakaś prominętna. Mogę jak coś odlać po 14zl/ml. Silka też parę ml by się znalazło na testy.
  • Odpowiedz
@FELIX90 oj ja to wiem, ale jednak jest lekki ból wydać 2k na "trochę pachnącej wody" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek takie perfumy to są killery, nie trzeba walić jak dezodorantem, aby zapach nie zniknął po 2godzinach
  • Odpowiedz
@FELIX90: Imho większość powyżej to głównie cięzkie damskie róże. Ja uwielbiam MFK Oud Satin Mood (parametry na mnie nuklearne) ale totalnie nie nazwałbym ich męskimi.

Przerobiłem prawie wszystko co powyżej (i dużo innych ;)) i bardzo ciężko znaleźć róże męską. W sumie z tych co mam zwykły Al Wisam Day pokonuje wszystkie MFK/Guerlainy/Xerjoffy itp pod kątem męskiego zapachu :D

Xerjoff ma bardzo fajne zapachy różane takie jak K'bridge Club / Alexandria III czy More than words. Ale nadal to bardzo damskie
  • Odpowiedz
  • 1
@malani: dzięki za ten obszerny komentarz. Alexandria III jest dla mnie zbyt piżmowa, mydlana z tym dziwnym vibem z prady l’homme którego nie lubię. Mfk sprawdziłem i bardziej podobał mi się babski satin niż męski silk. Jednak more than words pozamiatał wszystko
  • Odpowiedz