Wpis z mikrobloga

Eh mirki nie uwierzycie, ostatnio poznałem fajna loszke taka szczupla, zgrabną nawet ładna, spotkaliśmy się, 3h ze sobą rozmawialiśmy, widziałem juz po niej że jest dość łatwa, w pewnym momencie powiedziałem „wiem ze patrzysz mi się na #!$%@?” to wziąłem ja na ręce, wsadziłem do mordy palce, zaczęła dziwnie chrumkać, wyruchalem ją i zostawiłem, tera ona myśli że będę jej chłopakiem a była tylko kolejna suką do zaliczenia, bo się założyłem z kumplem że nie zaliczę 100 lasek w tym roku a brakuje mi jeszcze 19 dziewczyn
#tinder #badoo #seks #wygryw #przegryw
  • 15
tera ona myśli że będę jej chłopakiem


@MetalowyBieg: ale ona nic takiego nie napisała, dupa zapiekła co? dupa zapiekła polaczku, że kobieta może mieć seks na zawołanie, coś o czym marzysz, czego pragniesz, czego mieć nie będziesz( ͡° ͜ʖ ͡°) kompromitacja cwela ziomuś
@MetalowyBieg: ale powiedz, zapiekło co? zawsze mam bekę jak laska pisze, że uprawiała seks i jest 2137 komentarzy w temacie sfrustrowanych wykopków próbujących przekonać ją, że jest kurłą, spłonie w piekle, nie szanuje się itp xD a tak naprawdę zazdrość im dupę ściska xD dobra ziomuś usun moje posty dobrze wiesz o czym gadam słaby b8 z twojej strony, dla niewtajemniczonych

https://wykop.pl/wpis/72631393/tinder-badoo-seks-po-zakonczeniu-wieloletniego-zwi
@viero nie nie, ja mam seksu pod dostatkiem, gdybys mnie widziała to byś zmieniła zdanie pt ze każdy wykopek to #!$%@? śmierdzący przegryw, ale widać że jesteś żeńskim odpowiednikiem incela
ten osioł to fałszywy pasek


@dos_badass: to chyba kto inny jest osłem jak nie potrafi zrobić 5sec researchu, sorry że po wypoku 2.0 zmienili mi pasek na różowy xD